Povezane vesti

Da li možete da zamislite Bregovića kako peva Hit Sandre Afrike? Isplivao snimak, Brega peva: Neko će mi noćas napraviti…

Da li možete da zamislite Bregovića kako peva Hit Sandre Afrike? Isplivao snimak, Brega peva: Neko će mi noćas napraviti…

Kurir pre 29 dana
Na društvenoj mreži TikTok osvanuo je snimak star nekoliko godina, na kojem Goran Bregović izvodi dobro poznati hit Sandre Afrike. Da li biste mogli da povežete legendu jugoslovenske rok muzike, Gorana Bregovića, i pop-folk pevačicu koja mami uzdahe… »
Iznenađenje u emisiji: Goran Bregović svira pesmu Sandre Afrike na gitari!

Iznenađenje u emisiji: Goran Bregović svira pesmu Sandre Afrike na gitari!

Svet plus pre 29 dana
Legendarni muzičar Goran Bregović iznenadio je publiku u emisiji "Amidži šou" izvođenjem pesme "Neko će mi noćas napraviti sina", koju inače izvodi Sandra Afrika. Otkrijte kako je ovaj neobičan muzički trenutak oduševio publiku. Goran… »
(Video) "Neko će mi noćas napraviti sina": Goran Bregović uzeo gitaru, pa zapevao hit Sandre Afrike, ljudi u neverici

(Video) "Neko će mi noćas napraviti sina": Goran Bregović uzeo gitaru, pa zapevao hit Sandre Afrike, ljudi u neverici

Blic pre 30 dana
Snimak na kojem Goran Bregović izvodi pesmu Sandre Afrike "Neko će mi noćas napraviti sina" postao je pravi hit na društvenim mrežama. Naime, na TikToku osvanuo je snimak koji je nastao pre nekoliko godina u emisiji "Amidži šou". Tada je Brega uz… »
Brega peva hit Sandre Afrike! Spojio nespojivo - "Neko će mi noćas napraviti sina"

Brega peva hit Sandre Afrike! Spojio nespojivo - "Neko će mi noćas napraviti sina"

Mondo pre 30 dana
Da li možete da zamislite Bregovića kako peva pesmu Sandre Afrike? On je to ipak učinio! Da li možete da zamislite Bregovića kako peva pesmu Sandre Afrike? On je to ipak učinio! Na društvenoj mreži TikTok osvanuo je snimak star nekoliko godina, na… »

Vesti dana »