Povezane vesti

Rangnik: Neću biti trener Bajerna, ostajem selektor Austrije

Rangnik: Neću biti trener Bajerna, ostajem selektor Austrije

Politika 02.05.2024
BEČ – Nemački stručnjak Ralf Rangnik ostaće selektor reprezentacije Austrije i po završetku Evropskog prvenstva, saopštio je danas Fudbalski savez Austrije (OFB). Rangnik je pre nedelju dana izjavio da je dobio ponudu da na kraju sezone postane… »
Rangnik: Neću biti trener Bajerna

Rangnik: Neću biti trener Bajerna

Sportski žurnal 02.05.2024
Nemac ostaje na čelu reprezentacije Austrije. Nemački stručnjak Ralf Rangnik ostaće selektor reprezentacije Austrije i po završetku Evropskog prvenstva, saopštio je danas Fudbalski savez Austrije (OFB). Rangnik je pre nedelju dana izjavio da je… »
Rangnik ostaje selektor Austrije: "Ovo ne znači da sam odbio Bajern"

Rangnik ostaje selektor Austrije: "Ovo ne znači da sam odbio Bajern"

B92 02.05.2024
Nemački stručnjak Ralf Rangnik ostaće selektor reprezentacije Austrije i po završetku Evropskog prvenstva, saopštio je Fudbalski savez Austrije (OFB). Rangnik je pre nedelju dana izjavio da je dobio ponudu da na kraju sezone postane trener fudbalera… »
Bajern niko neće - Rangnik odbio ponudu Bavaraca

Bajern niko neće - Rangnik odbio ponudu Bavaraca

Sportske.net 02.05.2024
Nemački stručnjak Ralf Rangnik neće preuzeti Bajern naredne sezone, već će ostati selektor Austrije, saopštio je Fudbalski savez te zemlje. "Ja sam svim srcem uz reprezentaciju Austrije. Zaista uživam u ovom zadatku i odlučan sam da nastavim putem… »
Rangnik: Neću biti trener Bajerna, ostajem selektor Austrije

Rangnik: Neću biti trener Bajerna, ostajem selektor Austrije

Sport klub 02.05.2024
Nemački stručnjak Ralf Rangnik ostaće selektor reprezentacije Austrije i po završetku Evropskog prvenstva, saopštio je Fudbalski savez Austrije (OFB). Rangnik je pre nedelju dana izjavio da je dobio ponudu da na kraju sezone postane trener fudbalera… »

Vesti dana »