Povezane vesti

"Ja sam sponzoruša, Ne živim od pisanja!" Poznata književnica napravila pometnju svojom izjavom

"Ja sam sponzoruša, Ne živim od pisanja!" Poznata književnica napravila pometnju svojom izjavom

Kurir 02.05.2024
Književnica Vedrana Rudan jedna je od osoba sa Balkana, koja u svojim javnim nastupima ruši svaki tabu, a njene izjave često izazovu haos na mrežama. Iz tog razloga o njenim brojnim izjavama se naširoko priča, a jedna od njih ostala je upamćena… »
"Ja sam sponzoruša": Brutalna izjava Vedrane Rudan napravila pravu pometnju: "Živim od nasledstva i muža koji zarađuje"

"Ja sam sponzoruša": Brutalna izjava Vedrane Rudan napravila pravu pometnju: "Živim od nasledstva i muža koji zarađuje"

Blic 02.05.2024
Spisateljica Vedrana Rudan poznata po tome što nema dlaku na jeziku, te otvoreno govori o svim temama. Iz tog razloga o njenim brojnim izjavama se naširoko priča, a jedna od njih ostala je upamćena. Naime, Vedrana je jednom prilikom otkrila da ne… »
Poznata voditeljka zapalila internet fotografijama sa Maldiva: Pozirala u belom bikiniju i pokazala obline

Poznata voditeljka zapalila internet fotografijama sa Maldiva: Pozirala u belom bikiniju i pokazala obline

Blic 02.05.2024
Voditeljka i bivša takmičarka "Velikog brata", Ena Popov trenutno uživa na Maldivima,a trenutke sa odmora deli na svojim društvenim mrežama. Ena ne krije koliko uživa na egzotičnoj destinaciji, a sada je najnovijom objavom pokrenula lavinu… »
Ena Popov zapalila maldive bujnim oblinama, tek da vidite njenog muža! Pozirala u belom bikiniju i napravila haos (foto)

Ena Popov zapalila maldive bujnim oblinama, tek da vidite njenog muža! Pozirala u belom bikiniju i napravila haos (foto)

Kurir 02.05.2024
Voditeljka i bivša takmičarka "Velikog brata", Ena Popov trenutno uživa na Maldivima, a trenutke sa odmora deli na svojim društvenim mrežama. Ena ne krije koliko uživa na egzotičnoj destinaciji, a sada je najnovijom objavom pokrenula lavinu… »
"Ovakva dela vraćaju veru u ljude"! Čovek na ulici pronašao izgubljen novac, evo šta je poručio vlasniku

"Ovakva dela vraćaju veru u ljude"! Čovek na ulici pronašao izgubljen novac, evo šta je poručio vlasniku

Mondo 02.05.2024
Fotografija na instagram stranici izazvala je buru na društvenim mrežama. Fotografija na instagram stranici izazvala je buru na društvenim mrežama. U današnje vreme retko smo svedoci dobrih dela i ljudi. Ipak, fotografija objavljena na instagram… »
Pronašla sam vaš novac Novosađanka našla keš na kasi, pa odlučila da pronađe vlasnika! Međutim, postoji začkoljica…

Pronašla sam vaš novac Novosađanka našla keš na kasi, pa odlučila da pronađe vlasnika! Međutim, postoji začkoljica…

Kurir 02.05.2024
Jedna Novosađanka oduševila je Srbiju plemenitim, časnim i poštenim gestom za praznike. Naime, prema onome što može da se vidi na društvenim mrežama, ona je na ulici pronašla novac, nakon čega je odlučila da ga vrati onome kome pripada. -… »
"Pronašla sam vaš novac": Novosađanka oduševila objavom, a našla i caku kako da ne bude prevarena

"Pronašla sam vaš novac": Novosađanka oduševila objavom, a našla i caku kako da ne bude prevarena

Telegraf 02.05.2024
Traga se za vlasnikom novca. Jedna žena oduševila je poštenim gestom za praznike. Ona je na ulici pronašla novac, a potom se dosetila i kako da ga vrati u prave ruke. "Pronašla sam vaš novac na uglu sa ulicom Novosadskog sajma", navodi se na… »

Vesti dana »