Povezane vesti

Zbog pretnji otkazala koncert, reagovali crnogorci! Oglasio se hotel u kojem je jk trebalo da peva

Zbog pretnji otkazala koncert, reagovali crnogorci! Oglasio se hotel u kojem je jk trebalo da peva

Mondo pre 29 dana
Na Instagram nalogu hotela u kojem je Jelena Karleuša trebalo da peva osvanulo je saopštenje. Na Instagram nalogu hotela u kojem je Jelena Karleuša trebalo da peva osvanulo je saopštenje. Pevačica Jelena Karleuša saopštila je svojim fanovima da je… »
Karleuša o incidentu sa Crnogorcima: “Otkazala sam nastup jer ne poštuju moju zemlju”

Karleuša o incidentu sa Crnogorcima: “Otkazala sam nastup jer ne poštuju moju zemlju”

Vesti online pre 29 dana
Pevačica Jelena Karleuša imala je probleme zbog nastupa u Crnoj Gori koji je bio predviđen tokom praznika, a sve zbog zagovaranja mržnje između tamošnjeg i srpskog naroda, ali i reakcija na stavove o Kosovu i Metohiji. Ona je sada bila prinuđena da… »
Jk se oglasila nakon otkazivanja koncerta zbog pretnji: "Narod Crne Gore neizmerno volim, ali se ne prodajem"

Jk se oglasila nakon otkazivanja koncerta zbog pretnji: "Narod Crne Gore neizmerno volim, ali se ne prodajem"

Telegraf pre 30 dana
Jelena ima jaku poruku za fanove u Crnoj Gori. Pod zvezda Jelena Karleuša otkazala je koncert koji je bio zakazan za 9. maj u glavnom gradu Crne Gore. Ona je objavila da se politika umešala u njen nastup, te da je bila primorana na taj korak, usled niza… »
Šok obaveštenje Jelene Karleuše! Otkazala koncert u Podgorici, pa poslala žestoku poruku: "Zašto, braćo?!"

Šok obaveštenje Jelene Karleuše! Otkazala koncert u Podgorici, pa poslala žestoku poruku: "Zašto, braćo?!"

Telegraf pre 30 dana
Pevačica otkrila razlog otkazivanja. Pop zvezda Jelena Karleuša otkazala je koncert u Podgorici koji je bio zakazan za 9. maj. Jelena se oglasila na svom Instagramu, te objasnila da je, kako ističe, iz političkih razloga morala tako da postupi. -… »
"Pola Crnogoraca se nalazi u Srbiji i ne vidi problem": Zbog ove objave je nastao skandal, jk otkazala koncert

"Pola Crnogoraca se nalazi u Srbiji i ne vidi problem": Zbog ove objave je nastao skandal, jk otkazala koncert

Telegraf pre 30 dana
- Mi smo zmijarnik, svi na Balkanu, zatrovani mržnjom i politikom protiv Srbije koja naje*e kad ne reaguje a i kad reaguje, samo zato što nikada nije zvanično prebrojala svoje žrtve i tražila pravdu za milione ubijenih, proteranih, poturčenih i… »

Vesti dana »

U Srbiji sutra toplo i promenljivo vreme

U Srbiji sutra toplo i promenljivo vreme

Novi magazin pre 3 satajoš 20 povezanih
U nedelju se u Srbiji održavaju lokalni izbori

U nedelju se u Srbiji održavaju lokalni izbori

Glas Amerike pre 1 satjoš 18 povezanih
Srbiji Kup Rosarija

Srbiji Kup Rosarija

Sportski žurnal pre 4 satijoš 17 povezanih