Povezane vesti

Umrla glumica Marica Vuletić Naumović: Maja Volk slomljena zbog smrti prijateljice: "Pretužna sam"

Umrla glumica Marica Vuletić Naumović: Maja Volk slomljena zbog smrti prijateljice: "Pretužna sam"

Blic 02.05.2024
Rediteljka i glumica Marica Vuletić Naumović preminula je iznenada nakon kratke i teške bolesti, objavila je njena prijateljica Maja Volk. "Umrla je još jedna vedra vodolija, glumica i rediteljka Marica Vuletić Naumović, sa kojom sam se toliko puta… »
Preminula Marica Vuletić Naumović: Čuvena glumica izgubila bitku sa teškom bolešću

Preminula Marica Vuletić Naumović: Čuvena glumica izgubila bitku sa teškom bolešću

Mondo 02.05.2024
Marica Vuletić Naumović preminula je u 62. godini. Marica Vuletić Naumović preminula je u 62. godini. Rediteljka i glumica Marica Vuletić Naumović preminula je iznenada nakon kratke i teške bolesti. Vest o njenoj smrti objavila je i potvrdila njena… »
Preminula glumica nakon teške i kratke bolesti

Preminula glumica nakon teške i kratke bolesti

Telegraf 02.05.2024
Ostvarila je više od 50 uloga, i odigrala 1.000 predstava. Marica Vuletić Naumović, poznata rediteljka i glumica preminula je iznenada nakon kratke i teške bolesti u 63. godini. Tužnu vest objavila je Maja Volk na društvenim mrežama. - Umrla je… »
Preminula čuvena glumica i rediteljka Rođena u Zemunu, predavala u Banjaluci, a ovu su uloge i režije po kojima je pamtimo

Preminula čuvena glumica i rediteljka Rođena u Zemunu, predavala u Banjaluci, a ovu su uloge i režije po kojima je pamtimo

Kurir 02.05.2024
Rediteljka i glumica Marica Vuletić Naumović preminula je iznenada nakon kratke i teške bolesti, objavila je njena prijateljica Maja Volk. "Umrla je još jedna vedra vodolija, glumica i rediteljka Marica Vuletić Naumović, sa kojom sam se toliko puta… »

Vesti dana »