Povezane vesti

Kiji Kockar se udvaraju i žene! Voditeljka progovorila o ljubavnom životu

Kiji Kockar se udvaraju i žene! Voditeljka progovorila o ljubavnom životu

Vesti online pre 29 dana
Kija Kockar uskoro završava prvu godinu studija na Pravnom fakultetu, a kako kaže bivša rijaliti pobednica, kolege joj se često udvaraju. Međutim, iako trenutno bira mlađe partnere, još uvek nije imala veze na fakultetu. – Svi su uvek zaljubljeni… »
"U crkvi se udaje samo jednom, nikada to ne bih ponovila!" Iskren intervju Kije Kockar: Udvaraju mi se kolege sa faksa

"U crkvi se udaje samo jednom, nikada to ne bih ponovila!" Iskren intervju Kije Kockar: Udvaraju mi se kolege sa faksa

Kurir pre 29 dana
Kristina Kija Kockar uskoro završava prvu godinu studija na Pravnom fakultetu, a kako kaže, kolege joj se udvaraju. Kija je pirznala da nikada nije bila sa kolegom sa fakulteta, ali i da joj se sviđaju mlađi momci. - Svi su uvek zaljubljeni u mene, ne… »
"U crkvi se udaje samo jednom, nikada to ne bih ponovila": Kija Kockar progovorila o emotivnom životu: "Dopadaju mi se mlađi…

"U crkvi se udaje samo jednom, nikada to ne bih ponovila": Kija Kockar progovorila o emotivnom životu: "Dopadaju mi se mlađi…

Blic pre 29 dana
Kristina Kija Kockar uskoro završava prvu godinu studija na Pravnom fakultetu, a kako kaže, kolege joj se udvaraju. Kija je pirznala da nikada nije bila sa kolegom sa fakulteta, ali i da joj se sviđaju mlađi momci. - Svi su uvek zaljubljeni u mene, ne… »

Vesti dana »