Povezane vesti
Srpkinja uhapšena u Ulcinju zbog vožnje sa 2,47 promila alkohola u krvi
B92 02.05.2024
Ulcinjska policija je u okviru akcije "Alkohol" uhapsila državljanku Srbije zbog vožnje sa 2,47 promila alkohola u krvi. Njoj je izrečena kazna od 2.000 evra. "Četiri vozača su zatečena da upravljaju vozilom pod dejstvom alkohola, od kojih je J. H… »
Državljanka Srbije uhapšena u Ulcinju zbog vožnje sa 2,47 promila alkohola u krvi
Euronews 02.05.2024
Ulcinjska policija je u okviru akcije "Alkohol" uhapsila državljanku Srbije zbog vožnje sa 2,47 promila alkohola u krvi. Njoj je izrečena kazna od 2.000 evra. "Četiri vozača su zatečena da upravljaju vozilom pod dejstvom alkohola, od kojih je J.H… »
Srpkinja vozila sa 2,47 promila alkohola u krvi: Uhapšena je u Ulcinju, mora da plati visoku kaznu
Telegraf 02.05.2024
Njoj je izrečena kazna od 2.000 evra. Ulcinjska policija je u okviru akcije "Alkohol" uhapsila državljanku Srbije zbog vožnje sa 2,47 promila alkohola u krvi. Njoj je izrečena kazna od 2.000 evra. "Četiri vozača su zatečena da upravljaju vozilom… »
Vesti dana »

Vučević u Pionirskom parku: Siguran sam da najmanje 200.000 studenata podržava ovu borbu
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Vremenska prognoza za 1. jun 2025: Danas pretežno sunčano i toplo vreme
Beta pre 2 satajoš 2 povezane

Rusija: Mašinovođa poginuo, a beba teže povređena kada se most srušio na putnički voz
Politika pre 2 satajoš 7 povezanih