Povezane vesti

Godišnjica masovnog ubistva u školi "Vladislav Ribnikar" - Muzičko-scenskim programom i pesmom Sofijinog oca završeno…

Godišnjica masovnog ubistva u školi "Vladislav Ribnikar" - Muzičko-scenskim programom i pesmom Sofijinog oca završeno…

RTV 03.05.2024
BEOGRAD - Obeležavanje prve godišnjice masovnog ubistva u Osnovnoj školu ''Vladislav Ribnikar'', u okviru posebnog komemorativnog programa ''Buđenje'', završilo se večeras muzičko-scenskim programom, koji je zamišljen kao izraz kolektivne tuge… »
Potresne scene ispred "ribnikara" i na tašmajdanu: Roditelji zagrljeni: Jecaji i muk, na mestu gde su odrastala ubijena deca…

Potresne scene ispred "ribnikara" i na tašmajdanu: Roditelji zagrljeni: Jecaji i muk, na mestu gde su odrastala ubijena deca…

Blic 03.05.2024
Roditelji dece stradale u pucnjavi u OŠ "Vladislav Ribnikar" stigli su oko 8.10 sati na mesto gde su njihovi najdraži izgubili živote pre tačno godinu dana. Na mestu tragedije svakog trenutka pristiže sve više ljudi kako bi odali počast stradaloj… »
„Nastavnica se pridigla, odmah smo je zbrinuli. Više nikome nismo mogli pomoći“: Potresna ispovest doktorke Ivane koja je…

„Nastavnica se pridigla, odmah smo je zbrinuli. Više nikome nismo mogli pomoći“: Potresna ispovest doktorke Ivane koja je…

Nova 03.05.2024
"Ušla sam i pitala je kakvo stanje, a onda sam joj rekla: "Kaća, ova devojčica još diše!". Prišla sam joj i sa ekipom sa kojom sam došla, zbrinuli smo je onoliko koliko smo mogli. Potom sam se okrenula i videla nastavnicu koja se tada pridigla i… »
KK Partizan odao počast žrtvama tragedije iz "ribnikara"! Emotivna poruka crno-belih na društvenim mrežama: "Godinu dana…

KK Partizan odao počast žrtvama tragedije iz "ribnikara"! Emotivna poruka crno-belih na društvenim mrežama: "Godinu dana…

Kurir 03.05.2024
Ljudi iz KK Partizan oglasili su se na društvenim mrežama i emotivnom porukom odali su počast žrtvama jedne od najvećih tragedija u istoriji naše zemlje koja se desila u OŠ "Vladislav Ribnikar". Pre tačno godinu dana desila se tragedija u kojoj je… »
"Buđenje" – satnica obeležavanja godišnjice masovnog ubistva u OŠ "Vladislav Ribnikar"

"Buđenje" – satnica obeležavanja godišnjice masovnog ubistva u OŠ "Vladislav Ribnikar"

RTS 03.05.2024
Navršava se godinu dana od masovnog ubistva u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" 3. maja. Tim povodom je organizovan program "Buđenje", koji treba da označi početak višeslojnog procesa memorizacije, navodi Multidisciplinarni tim za uspostavljanje… »
Porfirije: Za bolji svet se moramo boriti, ali dobrotom

Porfirije: Za bolji svet se moramo boriti, ali dobrotom

Telegraf 03.05.2024
Prema njegovim rečima, lepo vaspitanje, iskreno prijateljstvo, ljubav i požrtvovanost imaju smisla zato što ih Bog potvrđuje i zato što im se anđeli raduju. Patrijarh srpski Porfirije izjavio je danas, povodom godinu dana od tragedije u Osnovnoj… »
Priče o gubitku, ljubavi i nadi: Sećanje na žrtve masakra u OŠ "Vladislav Ribnikar": Svi su imali velike snove, 3. maj ih…

Priče o gubitku, ljubavi i nadi: Sećanje na žrtve masakra u OŠ "Vladislav Ribnikar": Svi su imali velike snove, 3. maj ih…

Blic 03.05.2024
Svih devetoro stradalih u masakru u OŠ "Vladislav Ribnikar" na čelu sa čuvarom velikog srca bili su jedinstveni na svoj način. Gimnastičarka Bojana, hip-hoperka Ana, slikarka Mara, budući kardiolog Adriana, odbojkašica Ema, balerina Katarina… »
Godina dana bola: Komemorativni dan za ubijene đake i čuvara u Ribnikaru

Godina dana bola: Komemorativni dan za ubijene đake i čuvara u Ribnikaru

N1 Info 03.05.2024
Danas se obeležava godišnjica tragedije u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" i održava komemoracija žrtvama nezapamćenog zločina kada je tada trinaestogodišnji K.K. ubio devet đaka i čuvara. Ubijeni su Ana Božović, Sofija Negić, Mara… »

Vesti dana »