Povezane vesti
Godinu dana kasnije: Šta nismo uradili, a morali smo?
In medija 03.05.2024
Parafrazirao sam deo iz razgovora sa roditeljima koji mi je stalno na umu kada razmišljam o tome šta je sve propušteno da se uradi posle nezapamćenih zločina, streljanja đaka i Dragana u OOŠ „Vladislav Ribnikar“ i mladih u Duboni i Malom Orašju… »
Veran Matić: 3. i 4. maj, godinu dana kasnije – Šta nismo uradili, a morali smo?
Moj Novi Sad 03.05.2024
Povodom godišnjice masovnih ubistava u osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu, kao i Malom Orašju i Duboni, Veran Matić je napisao autorski tekst, koji vam, uz dozvolu, prenosimo u celosti. Ostali smo bez potomstva. Biološki, još bismo mogli da… »
Godinu dana kasnije: Šta nismo uradili, a morali smo?
Radio 021 03.05.2024
Ostali smo bez potomstva. Biološki, još bismo mogli da imamo decu, ali kako? Samo bi razmišljali kada će ubica da izađe na slobodu i počne da se sveti, on ili neko njegov. Parafrazirao sam deo iz razgovora sa roditeljima koji mi je stalno na umu kada… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za Srbiju: promenljivo oblačno, vetrovito, sa toplijim periodom i najavom hladnog talasa
Naslovi.ai pre 3 satajoš 30 povezanih
Sjajna odbrana i lavovsko srce Lakića dovoljni za ubedljivu pobedu: Panatinaikos nemoćan protiv Partizana!
Hot sport pre 18 minutajoš 54 povezane
Paunović: Pozivanje Selakovića na imunitet pauzira postupak, samo pomilovanje predsednika ga zaustavlja
Danas pre 10 satijoš 10 povezanih
ADNOC i MOL u pregovorima o preuzimanju većinskog udela u NIS-u
Serbian News Media pre 3 satajoš 24 povezane




