Povezane vesti

Zahvalna sam Bogu što sam ostala živa: Aleksanda Mladenović u šoku zbog nesreće

Zahvalna sam Bogu što sam ostala živa: Aleksanda Mladenović u šoku zbog nesreće

Story pre 15 dana
Aleksandra Mladenović nesreću je doživela u blizi svog stana, u naselju Beograd na vodi. Aleksandra se sudarila sa autobusom, kojem je tom prilikom polomljena šoferšajbna, nakon čega je kolima Hitne pomoći prevezena u Urgentni centar. Njen… »
Oglasila se Aleksandra Mladenović nakon stravičnog udesa, evo koje povrede je zadobila: "Ne sećam se ničega.."

Oglasila se Aleksandra Mladenović nakon stravičnog udesa, evo koje povrede je zadobila: "Ne sećam se ničega.."

Telegraf pre 15 dana
Nesreća se dogodila u blizni zgrade u kojoj živi. Pevačica Aleksandra Mladenović u noći između drugog i trećeg maja, doživela je automobilsku nezgodnu u Beogradu. Ona se sada i prvi put oglasila za medije, te otkrila kako se oseća, ističe da se… »
Prva fotka Aleksandre Mladenović nakon nesreće! Leži na krevetu pokrivena ćebetom, a evo šta se nalazi pored nje

Prva fotka Aleksandre Mladenović nakon nesreće! Leži na krevetu pokrivena ćebetom, a evo šta se nalazi pored nje

Kurir pre 14 dana
Pevačica Aleksandra Mladenović doživela je sinoć udes u srpskoj prestonici. Pevačica je zahvalna je Bogu što je ostala živa, a njen dečko je sada na Instagramu objavio njenu fotografiju iz kreveta i svima stavio do znanja da je pazi. Naime, Darko… »
Prva slika Aleksandre Mladenović nakon udesa! Pevačica leži na krevetu, a evo ko se ne odvaja od nje

Prva slika Aleksandre Mladenović nakon udesa! Pevačica leži na krevetu, a evo ko se ne odvaja od nje

Mondo pre 14 dana
Dečko Aleksandre Prijović objavio je prvu njenu sliku nakon udesa. Dečko Aleksandre Prijović objavio je prvu njenu sliku nakon udesa. Pevačica Aleksandra Mladenović doživela je saobraćajnu nesreću u Beogradu na vodi, nedaleko od zgrade u kojoj… »
Detalji saobraćajne nezgode Aleksandre Mladenović: Prošla na crveno i zakucala se u autobus, evo koja kazna joj preti

Detalji saobraćajne nezgode Aleksandre Mladenović: Prošla na crveno i zakucala se u autobus, evo koja kazna joj preti

Nova pre 14 dana
Pevačica Aleksandra Mladenović doživela je saobraćajnu nezgodu, a kako se sada navodi, ona je prošla na crveno i izazvala udes sa autobusom u Beogradu na vodi. Njen automobil je tom prilikom potpuno uništen, a Aleksandra je povredila nogu nakon… »
(Foto): Prva fotografija Aleksandre Mladenović nakon udesa u Beogradu: Pevačica uvijena u ćebe, evo ko brine o njoj

(Foto): Prva fotografija Aleksandre Mladenović nakon udesa u Beogradu: Pevačica uvijena u ćebe, evo ko brine o njoj

Blic pre 14 dana
Pevačica Aleksandra Mladenović doživela je sinoć udes u srpskoj prestonici. Pevačica je zahvalna je Bogu što je ostala živa, a njen dečko je sada na Instagramu objavio njenu fotografiju iz kreveta i svima stavio do znanja da je pazi. Naime, Darko… »
Prvo oglašavanje Aleksandre Mladenović nakon nesreće: "Ničega se ne sećam"! Evo kakve povrede ima pevačica

Prvo oglašavanje Aleksandre Mladenović nakon nesreće: "Ničega se ne sećam"! Evo kakve povrede ima pevačica

Kurir pre 14 dana
Aleksandra Mladenović sinoć je u naselju gde živi imala saobraćajnu nesreću a sada se oglasila i objasnila šta se tačno dogodilo. Mladenovićeva je bila preplašena pa se od traume ne seća momenta kad je udarilo vozilo u nju. - Kada se desio udes… »
Aleksandra se oglasila nakon udesa i otkrila kako se oseća!

Aleksandra se oglasila nakon udesa i otkrila kako se oseća!

Svet plus pre 14 dana
Pevačica Aleksandra Mladenović, sinoć je doživela udes, a sada se nakon nesreće oglasila prvi put oglasila i otkrila kako se oseća. Mlada i popularna pevačica odmah nakon nesreće, kolima Hitne pomoći je prevežena u Urgentni. Aleksandra je… »
"Od šoka se ničega ne sećam" Aleksandra Mladenović se oglasila posle udesa - zadobila povredu noge!

"Od šoka se ničega ne sećam" Aleksandra Mladenović se oglasila posle udesa - zadobila povredu noge!

Mondo pre 14 dana
Aleksandri Mladenović lekari konstatovali uganuće i povredu noge. Aleksandri Mladenović lekari konstatovali uganuće i povredu noge Pevačica Aleksandra Mladenović doživela je saobraćajku u naselju Beograd na vodi, nedaleko od zgrade u kojoj živi… »
"Zahvalna sam Bogu što sam ostala živa": Evo u kakvom je stanju Aleksandra Mladenović nakon udesa: "Ne sećam se ničega"

"Zahvalna sam Bogu što sam ostala živa": Evo u kakvom je stanju Aleksandra Mladenović nakon udesa: "Ne sećam se ničega"

Blic pre 14 dana
Pevačica Aleksandra Mladenović doživela je sinoć udes u srpskoj prestonici. Pevačica je sada otkrila kako se oseća, a kako kaže, zahvalna je Bogu što je ostala živa. - Kada se desio udes sama sam bila u automobilu, sve se dogodilo u blizini… »

Vesti dana »