Povezane vesti

"Ostavio je ranac pun municije pored emine klupe" Roditelji ubijene devojčice otvorili dušu na godišnjicu užasa u OŠ…

"Ostavio je ranac pun municije pored emine klupe" Roditelji ubijene devojčice otvorili dušu na godišnjicu užasa u OŠ…

Kurir pre 29 dana
Nina i Dragan Kobiljski, roditelji devojčice Eme, koja je ubijena u masakru u školi "Vladislav Ribnikar" u dokumentarcu na dan godišnjice zločina kroz suze su opisali kobni dan u kom su doživeli ostvarenje najgore noćne more bilo kog roditelja. -… »
"Plakao sam, nije sramota to reći" Branko Ružić na godišnjicu zločina otvorio dušu - Te slike će me pratiti do kraja…

"Plakao sam, nije sramota to reći" Branko Ružić na godišnjicu zločina otvorio dušu - Te slike će me pratiti do kraja…

Kurir pre 29 dana
Prošlo je godinu dana od ubistva u OŠ Vladislav Ribnikar, a tadašnji ministar prosvete Branko Ružić kaže da će ga slike sa uviđaja pratiti dok je živ. "Najteže mi je bilo da obavim razgovore sa roditeljima. Neke od njih sam nalazio na… »
"Plakao sam... Mnogo je teško... Te slike će me pratiti do kraja života": Branko Ružić na godišnjicu masakra

"Plakao sam... Mnogo je teško... Te slike će me pratiti do kraja života": Branko Ružić na godišnjicu masakra

Telegraf pre 29 dana
"Najteže mi je bilo da obavim razgovore sa roditeljima. Neke od njih sam nalazio na prepoznavanju njihove mrtve dece", rekao je Ružić. Prošlo je godinu dana od ubistva u OŠ "Vladislav Ribnikar", a tadašnji ministar prosvete Branko Ružić kaže da… »

Vesti dana »