Povezane vesti
Srpkinja vozila sa 2,47 promila alkohola u Ulcinju
Politika 03.05.2024
J. H. iz Srbije uhapšena je u Ulcinju jer je utvrđeno da je upravljala vozilom sa 2,47 promila alkohola u krvi. Tamošnja policija saopštila je da je pretprošle noći, sprovodeći akciju „Alkohol”, zaustavila 32 vozača, od kojih su četiri vozila pod… »
Uhapšena srpkinja u crnoj gori: Pijana sela za volan: Čeka je velika kazna
Blic 02.05.2024
Ulcinjska Policija je u okviru akcije "Alkohol" uhapsila državljanku Srbije zbog vožnje sa 2,47 promila alkohola u krvi. Njoj je izrečena kazna od 2.000 evra. - Četiri vozača su zatečena da upravljaju vozilom pod dejstvom alkohola, od kojih je J.H… »
Vesti dana »

Studenti zahtevaju da policija i žandarmerija napuste Filozofski fakultet do 22 časa, a njima da se omogući ulazak
NoviSad.com pre 32 minutajoš 37 povezanih

"Flamingo" – ukrajinska raketa koja menja pravila igre i izaziva Moskvu
RTS pre 1 satjoš 33 povezane

„Orlovi“ lete po zlato: Autsajder sa Baltika prva prepreka za Srbiju! Turska se ne šali: Letonci deklasirani na startu Evrobasketa!
Hot sport pre 2 minutajoš 28 povezanih