Povezane vesti

"U saobraćaju sam psihički nestabilan" Evo koliko puta je Desingerica padao vožnju: Izbacivali me, boli uvo

"U saobraćaju sam psihički nestabilan" Evo koliko puta je Desingerica padao vožnju: Izbacivali me, boli uvo

Mondo pre 29 dana
Kontroverzni reper Desingerica otkrio je da je testove za vožnju padao pet puta, ali i iz kog puta je položio praktični deo. Kontroverzni reper Desingerica otkrio je da je testove za vožnju padao pet puta, ali i iz kog puta je položio praktični deo… »
Desingerica je Testove padao pet puta, a vožnju... Reper ponovo šokira izjavama: Opominjali su me, izbacivali, a mene baš…

Desingerica je Testove padao pet puta, a vožnju... Reper ponovo šokira izjavama: Opominjali su me, izbacivali, a mene baš…

Kurir pre 29 dana
Dragomir Despić Desingerica pokazao je koliko je vešt za volanom i otkrio koliko saobraćajnih znakova zna. - Nekad ti znakovi znaju da zavaraju jer se promeni geografija, ne pomere to, piše mi skretanje u desno, a oni napravili kružni tok u pravo, pa… »
(Video) "Nekad znakovi zavaraju jer se promeni geografija": Desingerica kaže da zna sva pravila u saobraćaju: "pao sam pet…

(Video) "Nekad znakovi zavaraju jer se promeni geografija": Desingerica kaže da zna sva pravila u saobraćaju: "pao sam pet…

Blic pre 29 dana
Popularni izvođač nas je provozao kolima, a naša voditeljka ga je iznenadila priručnikom za polaganje vožnje. Dragomir Despić Desingerica pokazao nam je koliko je vešt za volanom i otkrio koliko saobraćajnih znakova zna. - Nekad ti znakovi znaju… »

Vesti dana »