Povezane vesti

Bio sam zvezda, a oni odrasli bez mene! Đurović doživeo tragediju u porodici, ovako pričao o deci: To nije to!

Bio sam zvezda, a oni odrasli bez mene! Đurović doživeo tragediju u porodici, ovako pričao o deci: To nije to!

Mondo pre 29 dana
Vest o smrti u porodici Vlade Đurovića potresla sve. Vest o smrti u porodici Vlade Đurovića potresla sve. Poznati srpski košarkaški trener Vlade Đurović doživeo je tragediju u porodici, jer je njegov sin u petak pronađen mrtav. Jedan od… »
Užasne vesti: Sin čuvenog trenera Vlade Đurovića pronađen mrtav

Užasne vesti: Sin čuvenog trenera Vlade Đurovića pronađen mrtav

Večernje novosti pre 28 dana
NEBOJŠA Đurović (49), sin čuvenog košarkaškog trenera Vlade Đurovića pronađen je u Beogradu ovog petka oko 14 časova mrtav, preneo je "Sportal". STAV Vlade Đurović/FOTO: N. Paraušić Uzrok smrti još uvek nije poznat, a Nebojša je jedno od… »
Poznati detalji povodom smrti sina čuvenog trenera: Prijavljen nestanak, poznato i da li je bilo nasilja!

Poznati detalji povodom smrti sina čuvenog trenera: Prijavljen nestanak, poznato i da li je bilo nasilja!

Hot sport pre 29 dana
Poznati novi detalji. Sin proslavljenog košarkaškog trenera Vlada Đurovića, Nebojša Đurović (49), pronađen je mrtav u petak u Beogradu oko 14 časova, saznaje Sportal. Nebojša je bio jedno od dvoje dece Vlada, pored ćerke Nine. Vlade Đurović… »
Prijavio nestanak sina, a onda je nađeno telo! Novi detalji tragedije u porodici Vlada Đurovića

Prijavio nestanak sina, a onda je nađeno telo! Novi detalji tragedije u porodici Vlada Đurovića

Mondo pre 29 dana
Trener je alarmirao policiju dan pre nego što je otkriven tragičan ishod. Trener je alarmirao policiju dan pre nego što je otkriven tragičan ishod. Poznati srpski košarkaški trener Vlade Đurović doživeo je tragediju u porodici jer mu je preminuo… »
Novi detalji: Vlade Đurović juče prijavio nestanak sina policiji, danas stigla tragična vest

Novi detalji: Vlade Đurović juče prijavio nestanak sina policiji, danas stigla tragična vest

Telegraf pre 29 dana
Telo je poslato na obdukciju po nalogu Višeg javnog tužilaštva. Strašne vesti uzdrmale su danas košarkašku Srbiju nakon što se saznalo da je sin proslavljenog trenera Vlade Đurovića, Nebojša (49) pronađen mrtav u petak oko 14.00 časova u… »
Tragični gubitak: Sin Vlada Đurovića pronađen mrtav u Beogradu.

Tragični gubitak: Sin Vlada Đurovića pronađen mrtav u Beogradu.

Hot sport pre 29 dana
Detalji ove velike tragedije još uvek nisu poznati Sin proslavljenog košarkaškog trenera Vlada Đurovića, Nebojša Đurović (49), pronađen je mrtav u petak u Beogradu oko 14 časova, saznaje Sportal. Nebojša je bio jedno od dvoje dece Vlada, pored… »
Sin Vlada Đurovića pronađen mrtav

Sin Vlada Đurovića pronađen mrtav

B92 pre 29 dana
Sin košarkaškog trenera Vlada Đurovića Nebojša Đurović (49) pronađen je mrtav u petak u Beogradu oko 14 časova, preneo je Sportal. Detalji ove tragedije još nisu poznati. Inače, Nebojša je bio jedno od dvoje dece košarkaškog stručnjaka… »

Vesti dana »