Povezane vesti

Izbori u Nišu Koalicija "Ujedinjeni - nada za Niš" predala listu za odbornike

Izbori u Nišu Koalicija "Ujedinjeni - nada za Niš" predala listu za odbornike

Kurir pre 28 dana
Koalicija „Ujedinjeni - nada za Niš", koju čine Nova Demokratska stranka Srbije, Niš moj grad, Narodna stranka, Socijaldemokratska stranka, Dosta je bilo, Demokratska unija Roma i 12 udruženja građana, predala je danas listu za odbornike u… »
Koalicija ''Ujedinjeni - Nada za Niš'' predala listu za izbore u Nišu

Koalicija ''Ujedinjeni - Nada za Niš'' predala listu za izbore u Nišu

Euronews pre 28 dana
Koalicija ''Ujedinjeni - Nada za Niš'' predala je danas listu za odbornike u Skupštini Grada Niša. Koaliciju čine Nova Demokratska stranka Srbije, Niš - moj grad, Narodna stranka, Socijaldemokratska stranka, Dosta je bilo, Demokratska unija Roma i 12… »
Koalicija "Ujedinjeni - Nada za Niš" predala potpise i listu za nišku skupštinu

Koalicija "Ujedinjeni - Nada za Niš" predala potpise i listu za nišku skupštinu

Insajder pre 28 dana
Koalicija "Ujedinjeni - Nada za Niš" predala je Gradskoj izbornoj komisiji potpise i listu za odbornike u Skupštini grada Niša. Koaliciju čine Nova Demokratska stranka Srbije, Niš moj grad, Narodna stranka, Socijaldemokratska stranka, Dosta je bilo… »
Koalicija 'Ujedinjeni - Nada za Niš' predala potpise i listu za nišku skupštinu

Koalicija 'Ujedinjeni - Nada za Niš' predala potpise i listu za nišku skupštinu

Novi magazin pre 28 dana
Koalicija "Ujedinjeni - Nada za Niš" predala je danas Gradskoj izbornoj komisiji potpise i listu za odbornike u Skupštini grada Niša. Koaliciju čine Nova Demokratska stranka Srbije, Niš moj grad, Narodna stranka, Socijaldemokratska stranka, Dosta je… »
Koalicija ''Ujedinjeni - Nada za Niš'' predala listu za izbore u Nišu

Koalicija ''Ujedinjeni - Nada za Niš'' predala listu za izbore u Nišu

RTS pre 28 dana
Koalicija "Ujedinjeni - Nada za Niš" predala je listu za odbornike u Skupštini Grada Niša. Koaliciju čine Nova Demokratska stranka Srbije, Niš - moj grad, Narodna stranka, Socijaldemokratska stranka, Dosta je bilo, Demokratska unija Roma i 12… »
Narodna stranka: Gradska vlast u Nišu biće smenjena 2. juna, nema saradnje sa SNS

Narodna stranka: Gradska vlast u Nišu biće smenjena 2. juna, nema saradnje sa SNS

NIN pre 29 dana
Kandidat Narodne stranke za odbornika u skupštini Niša na listi "Ujedinjeni – nada za Niš“ Nebojša Boganović je oceni da je gradska vlast katastrofalna i da će je građani, 2. juna, smeniti na izborima. Narodna stranka je prenela i da je on… »

Vesti dana »