Povezane vesti

Otkriveno da li je Aleksandra Mladenović bila u alkoholisanom stanju! Pevačica nakon udesa donela šok odluku: Odlučila sam…

Otkriveno da li je Aleksandra Mladenović bila u alkoholisanom stanju! Pevačica nakon udesa donela šok odluku: Odlučila sam…

Kurir 04.05.2024
Folkerka Aleksandra Mladenović doživela je udes u srpskoj prestonici, u noći između 2. i 3. maja u blizini njenog stana, kada se na raskrsnici sudarila sa autobusom. Njen automobil je totalno bio uništen od siline udarca autobusa sa vozačeve strane… »
Aleksandra Mladenović otkrila da li je tokom udesa bila pod dejstvom alkohola! (FOTO)

Aleksandra Mladenović otkrila da li je tokom udesa bila pod dejstvom alkohola! (FOTO)

Svet plus 04.05.2024
Mlada i popularna pevačica, Aleksandra Mladenović doživela je dva dana udes, kada se u jednom beogradskom naselju sudarila sa autobusom. Pevačica je odmah nakon nesreće, kolima Hitne pomoći je prevežena u Urgentni. Aleksandra je izjavila da je bila… »
"Vozač je ispao više nego čovek" Aleksandra se sudarila s autobusom na raskrnici - Snosiću svu odgovornost

"Vozač je ispao više nego čovek" Aleksandra se sudarila s autobusom na raskrnici - Snosiću svu odgovornost

Mondo 04.05.2024
Pevačica Aleksandra Mladenović se oglasila na Instagramu. Pevačica Aleksandra Mladenović se oglasila na Instagramu Pevačica A leksandra Mladenović doživela je saobraćajku kada se na raskrsnici u naselju Beograd na vodi sudarila sa autobusom… »
Otkriveno da li je bila u alkoholisanom stanju: Aleksandra Mladenović nakon udesa odlučila da se povuče: "Jako sam…

Otkriveno da li je bila u alkoholisanom stanju: Aleksandra Mladenović nakon udesa odlučila da se povuče: "Jako sam…

Blic 03.05.2024
Folkerka Aleksandra Mladenović imala je udes u Beogradu. Sve se dogodilo u noći između 2. i 3. maja, u blizini njenog stana, kada se na raskrsnici sudarila sa autobusom. Ovim povodom Aleksandra se oglasila putem Instagrama i obratila svima koji brinu… »

Vesti dana »