Povezane vesti

Navijači ušli u teren, trener se izvinjavao, liga bez milosti

Navijači ušli u teren, trener se izvinjavao, liga bez milosti

Sportski žurnal 04.05.2024
Igrač Monaka Džeron Blosongejm upozoren je za nedolično ponašanje i manjak respekta prema navijačima. Monako je u četvrtom meču četvrtfinala plej-ofa Evrolige u Istanbulu pobedio Fenerbahče i izjednačio na 2:2 u seriji. Domaćin je ispustio meč… »
Evroliga šokirala: Huligani na parketu, a kazna nikakva!

Evroliga šokirala: Huligani na parketu, a kazna nikakva!

Hot sport 04.05.2024
Na utakmici Fenera i Monaka mnogi „navijaci“ su ušli da se obračunaju sa igračima Monaka, a Evroliga je može se slobodno reći to zanemarila Evroliga je donela konačnu odluku u vezi sa haosom koji je nastao na kraju četvrte utakmice plej-of… »
Kazna za Fener od Evrolige, opomena za Blosomgejma!

Kazna za Fener od Evrolige, opomena za Blosomgejma!

Sportske.net 04.05.2024
U četvrtom meču Fenerbahčea i Monaka desili su se neredi po završetku meča, navijači domaćih su uleteli na teren, a prethodno su tokom četvrte četvrtine navijači ubacivali predmete na teren. Zbog nemilih scena, Evroliga je kaznila Fenerbahče. U… »
Huligani upali na teren - i to je cela kazna? Oglasila se Evroliga, mnogi iznenađeni odlukom

Huligani upali na teren - i to je cela kazna? Oglasila se Evroliga, mnogi iznenađeni odlukom

Mondo 04.05.2024
Da li je Fenerbahče dobio blagu kaznu za upad navijača na parket? Da li je Fenerbahče dobio blagu kaznu za upad navijača na parket? Evroliga je donela konačnu odluku o kaznama zbog haosa na kraju četvrte utakmice plej-of serije između Fenerbahčea… »
Obradović posle frke: Nekada sam ja prvi kretao da se obračunam, ali sada sam pametniji (video)

Obradović posle frke: Nekada sam ja prvi kretao da se obračunam, ali sada sam pametniji (video)

Sportski žurnal 04.05.2024
Monako je u Istanbulu pobedio domaći Fenerbahče i obezbedio majstoricu četvrtfinalne serije Evrolige. Drama u Istanbulu sa srećnim krajem po Sašu Obradovića i njegov Monako. Meč je obeležilo koškanje na kraju, uletanje navijača u teren i… »
„Nekada sam ja počinjao tuče, imamo iskustvo Partizana“

„Nekada sam ja počinjao tuče, imamo iskustvo Partizana“

Sport klub 04.05.2024
Trener Monaka Saša Obradović govorio je na konferenciji za medije posle pobede protiv Fenerbahčea u četvrtoj utakmici plej-ofa Evrolige o incidentu koji se dogodio posle meča. Incident na terenu počeo je između navijača istanbulskog kluba i… »
Obradović nakon pobede i incidenta: „Naučio sam iz iskustava kao što je prošlogodišnje sa Partizanom!“

Obradović nakon pobede i incidenta: „Naučio sam iz iskustava kao što je prošlogodišnje sa Partizanom!“

Hot sport 04.05.2024
Napadi navijača i sukobi na terenu obeležili odlučujući meč četvrtfinala Evrolige Košarkaši Monaka ostvarili su veliku pobedu u gostima protiv Fenerbahčea rezultatom 65:62 u četvrtoj utakmici četvrtfinalne serije plej-ofa Evrolige. Ova tesna… »
Huligani upali na evroligaški meč, šarunas pobesneo! Čestitao Obradoviću, pa poručio klubu: Ne tražite izgovore!

Huligani upali na evroligaški meč, šarunas pobesneo! Čestitao Obradoviću, pa poručio klubu: Ne tražite izgovore!

Mondo 04.05.2024
Šarunas Jasikevičijus je bio jako ljut kako zbog igre svog tima, tako i zbog dešavanja na parketu kada su navijači upali na teren. Šarunas Jasikevičijus je bio jako ljut kako zbog igre svog tima, tako i zbog dešavanja na parketu kada su navijači… »
Nestvarna scena! Obradović pao na pod usred utakmice! Srbin nije mogao da veruje šta se dešava (video)

Nestvarna scena! Obradović pao na pod usred utakmice! Srbin nije mogao da veruje šta se dešava (video)

Kurir 04.05.2024
Nije lako bilo Saši Obradoviću u Istanbulu, iako je pobedio. U pravoj "tuči" na terenu pobedio je Monako 65:62 i uspeo da izbori poslednji meč serije u kneževini, a trener francuskog kluba je pao na kolena. Videli smo da je tokom jedne akcije kada je… »
Obradović posle "gužve" u Turskoj: "Rekao sam da odu, da ne bude kao sa Partizanom i Realom prošle godine"

Obradović posle "gužve" u Turskoj: "Rekao sam da odu, da ne bude kao sa Partizanom i Realom prošle godine"

Telegraf 04.05.2024
Trener Monaka je uspeo malo da smiri situaciju. Košarkaši Monaka su slavili protiv Fenerbahčea na vrelom gostovanju u Istanbulu sa 65:62, čime su seriju vratili svojoj kući, gde će odigrati majstoricu koja će odlučiti i ko će otići u Berlin na… »
Obradović pao na kolena nasred meča! Pobesneo na svoje igrače: Setite se Partizana, Ljulja i Pantera!

Obradović pao na kolena nasred meča! Pobesneo na svoje igrače: Setite se Partizana, Ljulja i Pantera!

Mondo 04.05.2024
Saša Obradović je vrlo burno proživeo meč Monaka i Fenerbahčea. Saša Obradović je vrlo burno proživeo meč Monaka i Fenerbahčea. Nije lako bilo Saši Obradoviću u Istanbulu, iako je pobedio! U pravoj "tuči" na terenu pobedio je Monako 65:62 i… »

Vesti dana »