Povezane vesti
Mitropolit Joanikije: Na Kosovu je "svršena tajna bezakonja"
Pravda 04.05.2024
Mitropolit crnogorsko-primorski Srpske pravoslavne crkve Joanikije poručio je, u svojoj Vaskršnjoj poruci, da je svršena tajna bezakonja na Kosovu i Metohiji, na kojem je pogaženo međunarodno pravo, što ne može proći bez teških posledica u svetu i… »
Uskršnja poruka mitropolita Joanikija: Prevazići podele u Crnoj Gori
Danas 03.05.2024
Mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije naveo je u Uskršnjoj poruci da se nada da će Crna Gora u dogledno vreme prevazići sve unutrašnje podele i dostići svetlu sinergiju i harmoniju različitih slojeva društva. On je istakao da se u poslednje vreme… »
Vesti dana »

Opozicione stranke o Vučićevom pozivu na debatu upućenom studentima u blokadi
Blic pre 1 satjoš 69 povezanih

Počelo je! Rhmz niže hitna upozorenja: Žestoko nevreme nezaustavljivo gazi ova tri dela Srbije, objavljena trasa najjačih oluja
Blic pre 28 minutajoš 65 povezanih

Ozbiljan peh: Rival Srbije bez svog najboljeg igrača na Evrobasketu! Odlazak jedinog željkovog promašaja?! Dizanje forme u finišu nedovoljno za ostanak!
Hot sport pre 53 minutajoš 41 povezana

Agencija za energetiku: Crvena zona za potrošenu struju biće smanjena sa 1.600 kWh na 1.200 kWh
Nova pre 3 satajoš 21 povezana