Povezane vesti

Parkira gde stigne, a U kolima haos! Dara Bubamara priznala - Sin me kritikuje zbog đubreta!

Parkira gde stigne, a U kolima haos! Dara Bubamara priznala - Sin me kritikuje zbog đubreta!

Mondo 04.05.2024
Pevačica Dara Bubamara otkrila šta sve ima u gepeku. Pevačica Dara Bubamara otkrila šta sve ima u gepeku Pevačica Dara Bubamara često privlači pažnju ljudi zbog automobila koji vozi i parkira "gde stigne", kao i snimanja za Instagram dok vozi… »
"Sin me kritikuje zbog đubreta U kolima": Dara Bubamara o porodici, potkačila i slobu: "Toliko mržnje i zlobe"

"Sin me kritikuje zbog đubreta U kolima": Dara Bubamara o porodici, potkačila i slobu: "Toliko mržnje i zlobe"

Blic 04.05.2024
Pevačica često privlači pažnju ljudi zbog automobila koji vozi, a sada nam je otkrila kakav je vozač. Poznato je da Dara Bubamara voli skupa kola i brzu vožnju, a mnoge njene objave na Instagramu, kada se snima dok vozi, izazvale su negativne… »
"Sin me kritikuje zbog đubreta" Iskren intervju Dare Bubamare o svemu, potkačila i Slobu, a evo šta joj je Prija poručila

"Sin me kritikuje zbog đubreta" Iskren intervju Dare Bubamare o svemu, potkačila i Slobu, a evo šta joj je Prija poručila

Kurir 04.05.2024
Pevačica Dara Bubamara često privlači pažnju ljudi zbog automobila koji vozi, a sada je otkrila kakav je vozač. Poznato je da Dara Bubamara voli skupa kola i brzu vožnju, a mnoge njene objave na Instagramu, kada se snima dok vozi, izazvale su… »

Vesti dana »