Povezane vesti

Skoro svi su hteli da ja odem: Duljaj otvorio dušu o svom boravku u Partizanu! (video)

Skoro svi su hteli da ja odem: Duljaj otvorio dušu o svom boravku u Partizanu! (video)

Hot sport pre 28 dana
Iskreni trener Partizana. Doskorašnji trener Partizana Igor Duljaj govorio je o velikom broju tema u podkastu Wish&Go Nebojše Viškovića i Gojka Andrijaševića. – Prijateljima sam odavno rekao da ću ovaj fudbalski rat izgubiti. Tamo je moj stav… »
Duljaj zagrmeo: I Crvenoj zvezdi je neprijatno!

Duljaj zagrmeo: I Crvenoj zvezdi je neprijatno!

Mondo pre 28 dana
Doskorašnji trener Partizana Igor Duljaj govorio je i o suđenju u Superligi i pogotovo na večitim derbijima sa Crvenom zvezdom. Doskorašnji trener Partizana Igor Duljaj govorio je i o suđenju u Superligi i pogotovo na večitim derbijima sa Crvenom… »
Duljaj i nakon otakza o suđenju: Uništio je svetinju, Zvezdi mora da bude neprijatno! (video)

Duljaj i nakon otakza o suđenju: Uništio je svetinju, Zvezdi mora da bude neprijatno! (video)

Hot sport pre 28 dana
Bez ikakvog filtera. Doskorašnji trener Partizana Igor Duljaj govorio je o velikom broju tema u podkastu Wish&Go Nebojše Viškovića i Gojka Andrijaševića. Jedna od najaktuelnijih bilo je suđenje. – Sudija je tim potezom praktično uništio derbi… »
90 Odsto ljudi iz partizana je bilo protiv mene! Igor Duljaj otvorio dušu: Rekao sam, izgubiću ovaj rat!

90 Odsto ljudi iz partizana je bilo protiv mene! Igor Duljaj otvorio dušu: Rekao sam, izgubiću ovaj rat!

Mondo pre 28 dana
Igor Duljaj se otvorio i govorio je o smeni sa mesta trenera FK Partizan. Igor Duljaj se otvorio i govorio je o smeni sa mesta trenera FK Partizan. Igor Duljaj nije izdržao! Smenjen je pet kola pred kraj Superlige Srbije nakon serije od četiri poraza… »

Vesti dana »