Povezane vesti

"Ja sam se posvetila njemu, a on drugoj ženi" Snežana Dakić nikad iskrenije o krahu braka: Nisam želela da se mirimo...

"Ja sam se posvetila njemu, a on drugoj ženi" Snežana Dakić nikad iskrenije o krahu braka: Nisam želela da se mirimo...

Kurir 04.05.2024
Voditeljka Snežana Dakić pre nekoliko godina razvela se od supruga Vladimira Mikića, sa kojim je dobila ćerku, a o njihovom razvodu, odnosima i kroz šta je prošla nakon kraha braka, otvoreno je govorila. „Posmatrala sam ga kao kompatibilnog… »
Dok sam se ja posvetila detetu on je drugoj! Snežana Dakić o periodu nakon razvoda: "Dijagnoza je bio šlog"

Dok sam se ja posvetila detetu on je drugoj! Snežana Dakić o periodu nakon razvoda: "Dijagnoza je bio šlog"

Mondo 04.05.2024
Voditeljka Snežana Dakić pre nekoliko godina razvela se od Vladimira Mikića, sa kojim je dobila ćerku, a o njihovom razvodu, odnosima i kroz šta je prošla nakon kraha braka, otvoreno je govorila. Voditeljka Snežana Dakić pre nekoliko godina… »
"Ja sam se posvetila detetu, a on drugoj ženi" Snežanu Dakić prevario muž, a ovako je podnela razvod: "Dijagnoza mi je bila…

"Ja sam se posvetila detetu, a on drugoj ženi" Snežanu Dakić prevario muž, a ovako je podnela razvod: "Dijagnoza mi je bila…

Blic 04.05.2024
Voditeljka Snežana Dakić pre nekoliko godina razvela se od supruga Vladimira Mikića, sa kojim je dobila ćerku, a o njihovom razvodu, odnosima i kroz šta ej prošla nakon kraha braka, otvoreno je govorila. „Posmatrala sam ga kao kompatibilnog… »
„Moj bivši muž je alfa mužjak bez empatije“: Snežana Dakić dala ispovest o propalom braku, jakoj suparnici i teškoj…

„Moj bivši muž je alfa mužjak bez empatije“: Snežana Dakić dala ispovest o propalom braku, jakoj suparnici i teškoj…

Nova 04.05.2024
Snežana Dakić prošla je kroz teško iskustvo na polju ljubavi u posebno izazovnom periodu, dok se borila za svoje zdravlje. Voditeljka Snežana Dakić otvoreno je govorila o svojim ljubavima, braku, razvodu, kao i zdravstvenom problemu sa koim se… »

Vesti dana »