Povezane vesti

"Cigareta mi je bila u ustima, a onda je usledio udarac u glavu" Halid o saobraćajki u kojoj je izgubio oko: Od tada ne…

"Cigareta mi je bila u ustima, a onda je usledio udarac u glavu" Halid o saobraćajki u kojoj je izgubio oko: Od tada ne…

Kurir pre 28 dana
2009. godine pevač narodne muzike Halid Bešlić doživeo je tešku saobraćajnu nezgodu, a tom prilikom je izgubio oko. Bešlić je jednom prilikom u "Premijera Vikend Specijalu" otkrio detalje nemilog događaja, ali i priznao koliko mu se život… »
U saobraćajnoj nesreći ostao je bez oka: Halid Bešlić u udesu jedva sačuvao živu glavu, ovako se priseća jezive scene

U saobraćajnoj nesreći ostao je bez oka: Halid Bešlić u udesu jedva sačuvao živu glavu, ovako se priseća jezive scene

Blic pre 28 dana
Pevač Halid Bešlić je 2009. godine doživeo saobraćajnu nesreću i tom prilikom ostao je bez desnog oka i njegov život se promenio. "Nakon nesreće ja sam sebi produžio život. Od tada živim urednije, razmišljam... živeo sam 300 na sat! Prestao… »
Halid Bešlić o nesreći u kojoj je izgubio oko: Mogao sam da nastradam, a vozio sam 40 na sat!

Halid Bešlić o nesreći u kojoj je izgubio oko: Mogao sam da nastradam, a vozio sam 40 na sat!

Mondo pre 28 dana
Pevač Halid Bešlić je 2009. godine doživeo saobraćajnu nesreću. Pevač Halid Bešlić je 2009. godine doživeo saobraćajnu nesreću Halid Bešlić je 2009. godine doživeo saobraćajnu nesreću u kojoj je izgubio desno oko. Od tada se njegov život… »

Vesti dana »