Povezane vesti
Vesić: Obnova železničkog mosta u Senti gotova sredinom maja, mesec dana pre roka
Politika 04.05.2024
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić izjavio je danas da radovi na rekonstrukciji železničkog mosta kod Sente teku brže nego što je planirano i najavio da će biti završeni već sredinom maja, odnosno mesec dana pre ugovorenog… »
Rekonstrukcija železničkog mosta u Senti gotova sredinom maja: Koštala 22 miliona
Radio 021 04.05.2024
Rekonstrukcija železničkog mosta kod Sente trebalo bi da budu završeni sredinom maja, najavio je ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić. On je rekao da radovi teku brže nego što je planirano i najavio da će biti završeni čak… »
Obnova železničkog mosta u Senti gotova sredinom maja, mesec dana pre roka
RTV 04.05.2024
SENTA - Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić izjavio je danas da radovi na rekonstrukciji železničkog mosta kod Sente teku brže nego što je planirano i najavio da će biti završeni već sredinom maja, odnosno mesec dana pre… »
Kraj radova na železničkom mostu u Senti sredinom ovog meseca
Telegraf 04.05.2024
Radovi će biti gotovi mesec dana pre roka, poručio je ministar Vesić. Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić izjavio je da radovi na rekonstrukciji železničkog mosta kod Sente teku brže nego što je planirano i dodao da će biti… »
Vesti dana »
RHMZ: Crveni meteo alarm za Bačku, Banat i Pomoravlje, naranžasti za ostatak zemlje
Insajder pre 23 minutajoš 22 povezane
Beograd ispisao UFC istoriju: Čak 12 prekida i deset završenih borbi u prvoj rundi!
Hot sport pre 34 minutajoš 9 povezanih
Teheran zapretio regionu: Ne svrstavajte se uz SAD – sledi žestok odgovor
Večernje novosti pre 44 minutajoš 7 povezanih
AMSS: Na Batrovcima zadržavanja oko sat prilikom izlaza iz Srbije
N1 Info pre 8 minutajoš 5 povezanih





