Povezane vesti

ELITA 7: Anđela grcala u suzama zbog očevog pisma: Gajio sam monstruma! (VIDEO)

ELITA 7: Anđela grcala u suzama zbog očevog pisma: Gajio sam monstruma! (VIDEO)

Svet plus 04.05.2024
Anđela Šparavalo, nakon sinoćnjeg obraćanja u rijalitiju "Elita 7", kada se emotivno obratila svojoj porodici i iznela sve svoje strahove, danas je dobila pismo od oca. Njen otac, Aleksandar Šparavalo, odazvao se na Anđellin poziv u " Eliti" u vidu… »
"Pasoš ti je dostavljen u Šimanovce, naš susret bi mogao da bude koban" Anđela Šparavalo se sledila kad je pročitala…

"Pasoš ti je dostavljen u Šimanovce, naš susret bi mogao da bude koban" Anđela Šparavalo se sledila kad je pročitala…

Blic 04.05.2024
Aktuelna učesnica "Elite", Anđela Šparavalo, sinoć se u emisiji "Pitanja novinara" obratila svojoj porodici, rekavši da strahuje od čestitke koje će dobiti za rođendan. U Belu kuću danas je stiglo pismo koje je, kako Pink prenosi, poslao Anđelin… »
Narod besan na porodicu Šparavalo nakon što su se odrekli Anđele! Mnogi osudili roditelje, nižu se komentari: Kakvi su to…

Narod besan na porodicu Šparavalo nakon što su se odrekli Anđele! Mnogi osudili roditelje, nižu se komentari: Kakvi su to…

Kurir 04.05.2024
Tokom dana oglasio se otac Anđele Šparavalo i uputio joj pismo u kom je obaveštava da ona za porodicu Šparavalo više ne postoji i to baš na dan njenog rođendana. - Anđela, čuo sam jutros šta si nam poručila i da si odabrala svoj put i rešila… »
Roditelji se odrekli anđele Šparavalo! Evo šta im je ona poručila nakon toga, do sada neviđeno u rijalitiju!

Roditelji se odrekli anđele Šparavalo! Evo šta im je ona poručila nakon toga, do sada neviđeno u rijalitiju!

Alo 04.05.2024
Roditelji su joj poručili da bi najbolje bilo da nakon rijalitija napusti zemlju. Anđela Šparavalo danas proslavlja rođendan na imanju u Šimanovcima gde je dobila pismo od porodice. Roditelji su joj saopštili da je se odriču i poslali pasoš u… »
Evo šta je Anđela poručila porodici nakon što je otac saopštio da je se odriču: "s kim sam provela 20 godina"

Evo šta je Anđela poručila porodici nakon što je otac saopštio da je se odriču: "s kim sam provela 20 godina"

Telegraf 04.05.2024
I dalje očajna zbog svega što se dogodilo. Zadrugarka Anđela Šparavalo dobila je pismo od oca na svoj rođendan. Kako prenosi Pink, Anđelin otac je u produkciju dostavio pasoš, kako bi ona po izlasku iz rijalitija napustila zemlju, jer ne žele… »
Učesnica Elite mora da beži iz Srbije! U Šimanovce stigao pasoš, porodica joj uputila jezive pretnje!

Učesnica Elite mora da beži iz Srbije! U Šimanovce stigao pasoš, porodica joj uputila jezive pretnje!

Alo 04.05.2024
Učesnica Elite više nema podršku porodice. Anđela Šparavalo sinoć se u emisiji obratila svojoj porodici, ističući da strahuje od čestitke koju će dobiti za rođendan. U Belu kuću danas je stiglo pismo koje je, kako Pink prenosi, poslao Anđelin… »
Stigao pasoš, porodica se odrekla Anđele Šparavalo?! "Moraš da promeniš prezime, ne zaslužuješ da nosiš naše"

Stigao pasoš, porodica se odrekla Anđele Šparavalo?! "Moraš da promeniš prezime, ne zaslužuješ da nosiš naše"

Telegraf 04.05.2024
Oštre reči člana porodice upućene aktuelnoj učesnici rijalitija. Aktuelna učesnica "Elite", Anđela Šparavalo, sinoć se u emisiji "Pitanja novinara" obratila svojoj porodici, rekavši da strahuje od čestitke koje će dobiti za rođendan. U Belu… »
Anđela Šparavalo napustila Belu kuću: U besu i očaju pocepala pismo oca u kome piše da je se porodica odriče

Anđela Šparavalo napustila Belu kuću: U besu i očaju pocepala pismo oca u kome piše da je se porodica odriče

Telegraf 04.05.2024
Nije znala šta je snašlo. Učesnica "Elite", Anđela Šparavalo, dobila je šokantno pismo od člana porodice i to na svoj rođendan. Kako prenosi Pink, njen otac je u produkciju dostavio pasoš, kako bi Anđela po izlasku iz rijalitija napustila… »
"Gajio sam monstruma 20 godina" Oglasio se otac Anđele Špravalo, za crnim stolom zavladala jeza: Prezime ćeš morati da…

"Gajio sam monstruma 20 godina" Oglasio se otac Anđele Špravalo, za crnim stolom zavladala jeza: Prezime ćeš morati da…

Kurir 04.05.2024
Nakon što se Anđela Šparavalo prethodne noći obratila svojoj porodici, rekavši da strahuje od čestitki koje će dobiti za rođendan, oglasio se njen otac i uputio joj pismo u kom je obaveštava da ona za porodicu Šparavalo više ne postoji. -… »

Vesti dana »