Povezane vesti

Nikola Rokvić objavio prvi snimak sa porodicom! Sa najmilijima na najradosniji praznik, svi uglas povikali "Hristos voskrese"

Nikola Rokvić objavio prvi snimak sa porodicom! Sa najmilijima na najradosniji praznik, svi uglas povikali "Hristos voskrese"

Kurir pre 28 dana
Nikola Rokvić već dve nedelje je na hodočašću, a danas proslavlja Vaskrs sa svojom porodicom, koji su ga čekali u Makedoniji. Naime, Nikola je pre 14 dana krenuo pešaka put Atine, u manastir Svetog Nektarija Eginskog, kako bi sa svojom fondacijom… »
Prvi snimak Nikole rokvića sa porodicom: Sreli se nakon 14 dana, ne skidaju osmehe sa lica, svi uglas: "Hristos voskrese"

Prvi snimak Nikole rokvića sa porodicom: Sreli se nakon 14 dana, ne skidaju osmehe sa lica, svi uglas: "Hristos voskrese"

Blic pre 27 dana
Pevač Nikola Rokvić već dve nedelje je na hodočašću, a danas proslavlja Uskrs sa svojom porodicom, koji su ga čekali u Makedoniji. Naime, Nikola je pre 14 dana krenuo pešaka put Atine, u manastir Svetog Nektarija Eginskog, kako bi sa svojom… »
Nikola Rokvić na putu ka Grčkoj, na Vaskrs sa porodicom: Svaki dan je nova priča, dobri ljudi su svuda oko nas

Nikola Rokvić na putu ka Grčkoj, na Vaskrs sa porodicom: Svaki dan je nova priča, dobri ljudi su svuda oko nas

RTS pre 27 dana
Pevač Nikola Rokvić je tokom uskršnjih praznika i dalje na putovanju dugom 1.060 kilometara ka Grčkoj, do Egine, a cilj je manastir Svetog Nektarija. Trenutno je u Severnoj Makedoniji. Za RTS, Rokvić, uz tradicionalno :„Hristos Voskrese", kaže da… »
"Hristos Voskrese, radosti moja": Nikola Rokvić se oglasio 14. dan hodočašča, osmeh ne skida

"Hristos Voskrese, radosti moja": Nikola Rokvić se oglasio 14. dan hodočašča, osmeh ne skida

Blic pre 27 dana
Nikola Rokvić pre 14 dana krenuo je na pešačenje od Beograda do Egine, a pevač će preći 1.060 kilometara kako bi stigao do manastira Nektarija Edinskog gde će se pokloniti i završiti svoje hodočašće. Nikola će tokom puta sakupljati novac za… »
Nikola se javio s 14. dana hodočašća: Hristos voskrese radosti moja! Evo s kim će provesti praznike (foto)

Nikola se javio s 14. dana hodočašća: Hristos voskrese radosti moja! Evo s kim će provesti praznike (foto)

Dnevnik pre 27 dana
Nikola Rokvić već 14 dana putuje do Grčke, a sve to bez ikakvog prevoznog sredstva. Krajnji cilj je manastir Nektarija Edinskog gde će se pevač pokloniti i završiti svoje hodočašće. Nikola se prethodnog dana oglasio i otkrio gde će dočekati… »
"Hristos voskrese radosti moja" Nikola Rokvić se oglasio sa 14. dana hodočašća, evo sa kim će provesti praznike (foto)

"Hristos voskrese radosti moja" Nikola Rokvić se oglasio sa 14. dana hodočašća, evo sa kim će provesti praznike (foto)

Kurir pre 27 dana
Nikola Rokvić već 14 dana putuje do Grčke, a sve to bez ikakvog prevoznog sredstva. Krajnji cilj je manastir Nektarija Edinskog gde će se pevač pokloniti i završiti svoje hodočašće. Nikola se prethodnog dana oglasio i otkrio gde će dočekati… »
Nikola Rokvić prešao granicu Srbije: Cela porodica ga sačekala na okupu - evo gde će zajedno provesti uskrs: Slika iz…

Nikola Rokvić prešao granicu Srbije: Cela porodica ga sačekala na okupu - evo gde će zajedno provesti uskrs: Slika iz…

Blic pre 28 dana
Pevač Nikola Rokvić, nakon 13 dana hodočašća, stigao je do Hrama Sv. Nikole, gde će sa porodicom večeras dočekati Vaskrs. Naime, njegova supruga, Bojana Barović objavila je fotografije sa Nikolom i decom iz crkve i pohvalila se da su konačno svi… »

Vesti dana »