Povezane vesti

Nikola Jokić posle poraza Denvera od Minesote: Voleo bih da me kloniraju, pa da on igra dok ja odmaram (VIDEO)

Nikola Jokić posle poraza Denvera od Minesote: Voleo bih da me kloniraju, pa da on igra dok ja odmaram (VIDEO)

Danas 05.05.2024
Srpski košarkaš Nikola Jokić rekao je posle utakmice u kojoj je njegov Denver izgubio od Minesote (106:99) na startu polufinalne serije Zapadne konferencije NBA lige, da će Nagetsi morati bolje da igraju u odbrani u nastavku serije. „Sjajna su… »
Jokić: Kad bih mogao da se kloniram (video)

Jokić: Kad bih mogao da se kloniram (video)

Sportski žurnal 05.05.2024
Srpski as nije tražio alibi u frazama posle poraza. Na startu polufinalne serije Denver je kod kuće poražen od Minesote. Uprkos sjajnoj partiji, Nikola Jokić nije mogao da ih zaustavi. Na konferenciji za medije posle meča rekao je da ne želi da… »
"Jedino da se kloniram!" Jokić progovorio srpski na konferenciji, svi prasnuli u smeh!

"Jedino da se kloniram!" Jokić progovorio srpski na konferenciji, svi prasnuli u smeh!

Mondo 05.05.2024
Nikola Jokić je na konferenciji za medije posle meča sa Minesotom bio prilično iskren i istakao da ne želi da koristi izgovore za poraz. Nikola Jokić je na konferenciji za medije posle meča sa Minesotom bio prilično iskren i istakao da ne želi da… »

Vesti dana »