Povezane vesti
Vaskršnja liturgija prvi put nakon rušenja u Sabornoj crkvi u Mostaru: Crkva očekuje vaskrsenje nakon stradanja!
Kurir 05.05.2024
Prvi put nakon rušenja 1992. godina služena je Vaskršnja liturgija u Sabornoj crkvi Svete Trojice u Mostaru. Kako prenose mediji, u hramu je od početka obnove simbolično služeno samo na slavu hrama, ali najveću simboliku ima služenje na Vaskrs, jer, kako… »
Prvi put od rušenja, vaskršnja liturgija služena u Sabornoj crkvi u Mostaru
Telegraf 05.05.2024
Prvi put od rušenja, vaskršnja liturgija služena u Sabornoj crkvi u Mostaru. Vaskršnja liturgija ove godine prvi put, nakon rušenja 1992, služena je i u Sabornoj crkvi Svete Trojice u Mostaru. Starešina hrama Duško Kojić rekao je ranije da su se do sada… »
Prvi put od rušenja, vaskršnja liturgija služena u Sabornoj crkvi u Mostaru
Politika 05.05.2024
MOSTAR – Vaskršnja liturgija ove godine prvi put, nakon rušenja 1992., služena je i u Sabornoj crkvi Svete Trojice u Mostaru. Starešina hrama Duško Kojić rekao je ranije da su se do sada liturgije u Sabornoj crkvi služile samo na dan Svete Trojice, kada… »
Vesti dana »

Srbija centar: Privredna komora Srbije slagala javnost – sala poluprazna, a poslanicima i stručnoj javnosti zabranjen ulaz
Glas Šumadije pre 4 satijoš 36 povezanih

Oglasio se šampion Hrvatske nakon katastrofalnog poraza: Ovo će zaboleti fudbalere Rijeke!
Telegraf pre 2 satajoš 58 povezanih

Udar na Indiju – SAD opet ostavile na cedilu prijatelja i važnog strateškog partnera
RTS pre 28 minutajoš 58 povezanih

Bela kuća demantuje Kremlj: Sastanak Trampa i Putina još nije dogovoren
Telegraf pre 3 minutajoš 62 povezane