Povezane vesti

Neverovatna veridba na 3.000 metara visine: Jovan devojku ništa nije pitao, samo joj prsten stavio na ruku video

Neverovatna veridba na 3.000 metara visine: Jovan devojku ništa nije pitao, samo joj prsten stavio na ruku video

Kurir 05.05.2024
Veridba je jedan od najlepših momenata za svaku devojku, ali i najstresnijih za budućeg mladoženju jer ipak je on taj od koga se očekuje da klekne i pita ono čuveno pitanje, dok drži prsten u ruci za svoju voljenu. I dok se veliki broj momaka još… »
Ništa je nisam pitao, samo sam joj prsten stavio na ruku: Neverovatna veridba na nebu i na 3.000 metara nadmorske visine…

Ništa je nisam pitao, samo sam joj prsten stavio na ruku: Neverovatna veridba na nebu i na 3.000 metara nadmorske visine…

RINA 05.05.2024
Ništa je nisam pitao, samo sam joj prsten stavio na ruku: Neverovatna veridba na nebu i na 3.000 metara nadmorske visine, Jovan iz Čačka priredio devojci trenutak za pamćenje (FOTO)(VIDEO) Čačak - Veridba je jedan od najlepših momenata za svaku… »
Jovan iz Čačka priredio devojci trenutak za pamćenje, neverovatna veridba na nebu i na 3.000 metara nadmorske visine

Jovan iz Čačka priredio devojci trenutak za pamćenje, neverovatna veridba na nebu i na 3.000 metara nadmorske visine

Glas Zapadne Srbije 05.05.2024
Čačak - Veridba je jedan od najlepših momenata za svaku devojku, ali i najstresnijih za budućeg mladoženju. Jer ipak je on taj od koga se očekuje da klekne i pita ono čuveno pitanje, dok drži prsten u ruci za svoju voljenu. I dok se veliki broj… »
Neverovatna veridba na 3.000 metara visine! Čačanin zaprosio devojku pre nego što su skočili padobranom

Neverovatna veridba na 3.000 metara visine! Čačanin zaprosio devojku pre nego što su skočili padobranom

Mondo 05.05.2024
Čačanin je zaprosio devojku pre nego što su skočili padobranom. Čačanin je zaprosio devojku pre nego što su skočili padobranom. Veridba je jedan od najlepših momenata za svaku devojku, ali i najstresnijih za budućeg mladoženju. Jer ipak je on… »

Vesti dana »