Povezane vesti

"Svaka pevačica može da nađe imućnog muškarca" Olja Karleuša progovorila o suprugu i finansijama: Moj muž je direktor…

"Svaka pevačica može da nađe imućnog muškarca" Olja Karleuša progovorila o suprugu i finansijama: Moj muž je direktor…

Kurir 05.05.2024
Olja Karleuša u jednom intervjuu pričala je o mlađim koleginicama, a kako je istakla, svaka pevačica može da nađe muškarca koji je imućan. Olja je istakla da joj uspeh nije došao preko noći, a dotakla se i privatnog biznisa koji je pokrenula na… »
Svaka može da nađe imućnog muškarca! Karleuša o privatnosti: Nisam živela od pevanja, muž je direktor

Svaka može da nađe imućnog muškarca! Karleuša o privatnosti: Nisam živela od pevanja, muž je direktor

Mondo 05.05.2024
Olja Karleuša pričala je o mlađim koleginicama, i istakla da svaka pevačica može da nađe muškarca koji je imućan. Olja Karleuša pričala je o mlađim koleginicama, i istakla da svaka pevačica može da nađe muškarca koji je imućan… »
"Nisam živela od pevanja. Moj muž je direktor firme" Naša pevačica progovorila o privatnosti: "Svaka od nas može da nađe…

"Nisam živela od pevanja. Moj muž je direktor firme" Naša pevačica progovorila o privatnosti: "Svaka od nas može da nađe…

Blic 05.05.2024
Pevačica Olja Karleuša u jednom intervjuu pričala je o mlađim koleginicama, a kako je istakla, svaka pevačica može da nađe muškarca koji je imućan. Olja je istakla da joj uspeh nije došao preko noći, a dotakla se i privatnog biznisa koji je… »

Vesti dana »