Povezane vesti

Žestoka tuča kod Kalemegdana! "Ne diraj mi dečka, ostavi ga na miru"

Žestoka tuča kod Kalemegdana! "Ne diraj mi dečka, ostavi ga na miru"

Mondo 05.05.2024
Kod Kalemegdana izbila je žestoka tuča mladića. Kod Kalemegdana izbila je žestoka tuča mladića. Danas popodne izbila je žestoka tuča mladića na kolovozu kod Kalemegdana. Snimak okršaja osvanuo je na društvenim mrežama. Dva muškarca krenula su… »
"Ne diraj mi: Dečka!" Haos kod Kalemegdana: Dvojica muškaraca se potukla zbog nesporazuma u saobraćaju, devojka pokušala da…

"Ne diraj mi: Dečka!" Haos kod Kalemegdana: Dvojica muškaraca se potukla zbog nesporazuma u saobraćaju, devojka pokušala da…

Blic 05.05.2024
U blizini francuske ambasade kod Kalemegdana, danas popodne došlo je najpre do svađe između dvojice učesnika u saobraćaju, a potom i do fizičkog obračuna. Kako se vidi na snimku objavljenom na društvenim mrežama, dvojica muškaraca su se, kako se… »
Drama kod Kalemegdana: Eskalirala svađa zbog saobraćaja, devojka pokušavala da "spase" stvar (video)

Drama kod Kalemegdana: Eskalirala svađa zbog saobraćaja, devojka pokušavala da "spase" stvar (video)

Večernje novosti 05.05.2024
U BLIZINI francuske ambasade kod Kalemegdana, danas popodne došlo je najpre do svađe između dvojice učesnika u saobraćaju, a potom i do fizičkog obračuna. Foto: Printskrin/Instagram Kako se vidi na snimku objavljenom na društvenim mrežama… »
Muškarac nasrnuo na čoveka u centru Beograda! Devojka u suzama vrišti: "Ostavi ga na miru"

Muškarac nasrnuo na čoveka u centru Beograda! Devojka u suzama vrišti: "Ostavi ga na miru"

Telegraf 05.05.2024
Detalji svađe još uvek nisu poznati. Kod Kalemegdana je došlo do sukoba muškarca i žene. Muškarac i njegov prijatelj krenuli su ka ženi koja je bila sa svojim momkom. Prvi muškarac je nasrnuo na dečka nepoznate devojke dok je ona branila svog… »

Vesti dana »