Povezane vesti

"Dođi kod spomenika, neko nam pobi decu": Potresno svedočenje oca ubijenog Nemanje Stevanovića iz Malog Orašja

"Dođi kod spomenika, neko nam pobi decu": Potresno svedočenje oca ubijenog Nemanje Stevanovića iz Malog Orašja

Telegraf pre 27 dana
Nemanja Stevanović ubijen je u Malom Orašju, dok je njegova sestra u Duboni uspela da pobegne od Uroša Blažića. Nemanja Stevanović iz Malog Orašja imao je samo 21. godinu kada mu je život oduzeo Uroš Blažić koji je počinio masovno ubistvo u… »
"Uzeo sam pušku jer sam voleo "Otpisane": Blažićev brat tvrdio da je oružje njegovo, da otac nije znao ništa

"Uzeo sam pušku jer sam voleo "Otpisane": Blažićev brat tvrdio da je oružje njegovo, da otac nije znao ništa

Telegraf pre 27 dana
Brat od ujaka Uroša Blažića, koji je počinio masovno ubistvo u selima Dubona i Malo Orašje, Boris Gavrilović priznao je da je oružje pronađeno u kući u Vinjištu njegovo i da ga je uzeo od poznanika koji je "hteo da ga se reši" Boris Gavrilović… »
"Ako nije Uroševo, ne znam čije je": Blažićev ujak "ne zna odakle mu" automatska puška, bombe i municija

"Ako nije Uroševo, ne znam čije je": Blažićev ujak "ne zna odakle mu" automatska puška, bombe i municija

Telegraf pre 27 dana
Ujak Uroša Blažića, optuženog za masovna ubistva u selima Dubona i Malo Orašje, optužen je zbog velike količine oružja pronađene u pomoćnom objektu njegove kuće. Uroš Blažić, koji je počinio masovno ubistvo u selima Dubona i Malo Orašje… »
Televizije prekinule program i odale poštu žrtvama masovnog ubistva u Duboni i Malom Orašju

Televizije prekinule program i odale poštu žrtvama masovnog ubistva u Duboni i Malom Orašju

Nedeljnik pre 27 dana
Na poziv Regulatornog tela za elektronske medije, televizijske stanice u Srbiji su večeras u 22.32 sati zatamnili ekrane i minutom tišine odali poštu žrtvama zločina koji se dogodilo 4. maja prošle godine u selima Dubona i Malo Orašje kod… »
"Tata, dođi po mene,: Umirem!" Otac mladića ranjenog u pucnjavi u Malom Orašju opisao jezive scene masakra: Deca su ležala…

"Tata, dođi po mene,: Umirem!" Otac mladića ranjenog u pucnjavi u Malom Orašju opisao jezive scene masakra: Deca su ležala…

Blic pre 28 dana
- Sin me je pozvao i rekao: "Tata, dođi po mene, umirem." Tad mi nije rekao šta se desilo -ovo je ispričao otac Nemanje Ilića mladića koji je ranjen u pucnjavi u Malom Orašju. Otac mladića je ispričao da je njegov sin otišao te večeri sa svojim… »

Vesti dana »