Povezane vesti

Rokvić otkrio zašto je zaista krenuo na put: Isto sam prošao s ocem, dao sam zavet

Rokvić otkrio zašto je zaista krenuo na put: Isto sam prošao s ocem, dao sam zavet

Mondo pre 27 dana
Nikola Rokvić otkrio je kako je krenuo na plemeniti put do Grčke, kakve ljude je sreo na tom putu i osvrnuo se na emotivni susret s porodicom posle dve nedelje i to baš na najradosniji hrišćanski praznik Uskrs. Nikola Rokvić otkrio je kako je krenuo… »
Nikola Rokvić nikad iskrenije o veri i porodici! Veliki pevačev intervju: Slična se ljubav oseti i u rađanju i u smrti

Nikola Rokvić nikad iskrenije o veri i porodici! Veliki pevačev intervju: Slična se ljubav oseti i u rađanju i u smrti

Kurir pre 27 dana
Pevač Nikola Rokvić već dve nedelje je na hodočašću, a danas proslavlja Vaskrs sa svojom porodicom, koji su ga čekali u Makedoniji. O svom putu do Egine, koji ima humanitarni karakter, progovorio je za domaće medije. - Mi usput snimamo… »
"Evo zašto sam stvarno krenuo na ovaj put": Veliki intervju Nikole Rokvića na Vaskrs: "Dao sam zavet da ću..."

"Evo zašto sam stvarno krenuo na ovaj put": Veliki intervju Nikole Rokvića na Vaskrs: "Dao sam zavet da ću..."

Telegraf pre 27 dana
- Mislim da je ta radost najbitnija, ma koliko da je teško, moramo da pronađemo način da je oživimo. Želim našem narodu i svim ljudima radost i ljubav, zdravlje i verujem da će svima doći bolji dani - poručuje Nikola iz Štipa, gde smo se sreli… »
Telegraf na Vaskrs sa Nikolom Rokvićem: Bili smo sa porodicom kad su ga dočekali, kadrovi su čarobni

Telegraf na Vaskrs sa Nikolom Rokvićem: Bili smo sa porodicom kad su ga dočekali, kadrovi su čarobni

Telegraf pre 27 dana
Naša ekipa provela je najveći hrišćanski praznik sa čovekom koji iz dana u dan javnosti šalje najlepšu moguću poruku, tokom svoje humane misije koja je za divljenje. Najveći hrišćanski praznik, Vaskrs, ekipa našeg portala provela je sa Nikolom… »
Najlepše fotografije Nikole Rokvića sa porodicom: Zabeležili smo trenutke pune ljubavi, na ovaj sveti dan

Najlepše fotografije Nikole Rokvića sa porodicom: Zabeležili smo trenutke pune ljubavi, na ovaj sveti dan

Telegraf pre 27 dana
Pevač je sa svojim najbližima proslavio Vaskrs. Ekipa Telegrafa provela je najveći hrišćanski praznik sa porodicom Rokvić. Nikola, koji iz dana u dan javnosti šalje najlepšu moguću poruku i neumorno pešači stotinama kilometara, kako bi prikupio… »

Vesti dana »