Povezane vesti

Podraščanin šampion Evrope : Prva ovakva titula u karijeri

Podraščanin šampion Evrope : Prva ovakva titula u karijeri

Radio 021 05.05.2024
Odbojkaši italijanskog Trentina, sa Markom Podraščaninom, osvojili su Ligu šampiona, pošto su u finalu u Antaliji pobedili poljski Jastržebski. Pobedili su rezultatom 3:0 (25:20, 25:22, 25:22). Rekorder po broju utakmica za reprezentaciju Srbije na… »
"Kad Bog tako namesti - sad da peglamo sve redom do Olimpijskih igara"

"Kad Bog tako namesti - sad da peglamo sve redom do Olimpijskih igara"

B92 05.05.2024
Srpski odbojkaš Marko Podraščanin ove nedelje postao je šampion Evrope sa Trentinom. Iskusni srednji bloker prvi put u karijeri osvojio je Ligu šampiona, pošto je njegov Trentino u finalu u Ankari pobedio poljski Jastržebski – 3:0 (25:20, 25:22… »
Marko Podraščanin šampion Evrope: Srpski odbojkaš na oproštaju doneo titulu italijanskom Trentinu video

Marko Podraščanin šampion Evrope: Srpski odbojkaš na oproštaju doneo titulu italijanskom Trentinu video

Kurir 05.05.2024
Legendarni srpski odbojkaš Marko Podraščanin osvojio je sa italijanskim Trentinom titulu šampiona Evrope. Trentino je u finalu Lige šampiona savladao poljski Jastržebski sa 3:0, po setovima 25:20, 25:22, 25:21. Poslednji poen na meču osvojio je… »
"Obećao sam ćerki i ispunio joj želju": Marko Podraščanin otvorio dušu nakon trofeja u Ligi šampiona

"Obećao sam ćerki i ispunio joj želju": Marko Podraščanin otvorio dušu nakon trofeja u Ligi šampiona

Večernje novosti 05.05.2024
LEGENDARNI Marko Podraščanin je trofejem u Ligi šampiona završio impresivnu karijeru. Foto: Profimedia Nakon utakmice nije mogao da krije oduševljenje, a podelio je sa svima i šta mu to znači. - Puno mi je srce, presrećan sam, zaslužili smo posle… »
Podraščaninu trofej Lige šampiona na oproštaju: Odbojkaši Trentina slavili u Antaliji

Podraščaninu trofej Lige šampiona na oproštaju: Odbojkaši Trentina slavili u Antaliji

Telegraf 05.05.2024
Odbojkaši Trentina osvojili Ligu šampiona, Podraščaninu trofej na oproštaju. Odbojkaši italijanskog Trentina, sa Markom Podraščaninom, osvojili su Ligu šampiona, pošto su u finalu u Antaliji pobedili poljski Jastržebski rezultatom 3:0 (25:20… »
"Obećao sam ćerki trofej i ispunio joj želju": Podraščanin otkrio zašto je ovaj Uskrs za njega poseban

"Obećao sam ćerki trofej i ispunio joj želju": Podraščanin otkrio zašto je ovaj Uskrs za njega poseban

Telegraf 05.05.2024
Nije mogao da krije oduševljenje nakon utakmice i podelio je mali dogovor koji je napravio sa ćerkom Milom. Uskrs 2024. godine će ostati kao jedan od najlepših dana u karijeri našeg legendarnog odbojkaša Marka Podraščanina, koji je nakon brojnih… »

Vesti dana »