Povezane vesti
“Cilj Rusije u Ukrajini za 2024. je zauzimanje Donjecke i Luganske oblasti”
Vesti online 05.05.2024
Vldimir Zelenski je rekao da ruska vojska planira da intenzivira ofanzivu u leto 2024. godine i dodao da se Ukrajina već suočila sa “novom etapom rata”. Borba za Harkov. Glavni cilj Rusije u Ukrajini za tekuću godinu ostaje potpuno zauzimanje Donjecke i… »
ISW: Cilj Rusije u Ukrajini za 2024. je zauzimanje Donjecke i Luganske oblasti
Al Jazeera 05.05.2024
Volodimir Zelenski je rekao da ruska vojska planira da intenzivira ofanzivu u ljeto 2024. godine i dodao da se Ukrajina već suočila sa ‘novom etapom rata’. Glavni cilj Rusije u Ukrajini za tekuću godinu ostaje potpuno zauzimanje Donjecke i Luganske… »
Vesti dana »
Mnogi se sklonili u vojnu bazu, najmanje 23 osobe povređene u zemljotresu jačine 7,5 stepeni na severu Japana, uz jake kiše moguća i aktivacija klizišta
Dnevnik pre 22 minutajoš 35 povezanih
Osasuna pobedila ''fenjeraša'' i odmakla se od opasne zone
Sportske.net pre 12 minutajoš 43 povezane
Dobro došli u 90-e: Nema deviza ni benzina, a stiže i Karićeva BK televizija. Vučić, Dačić i Šešelj nisu ni odlazili
Nova pre 5 satijoš 47 povezanih




