Povezane vesti
Dao milione da bude komšija luke modrića! Ričard Gir kupio vilu od 1.000 kvadrata, seli se u luks naselje
Mondo 05.05.2024
Ričard Gir iskeširao je 11 miliona evra za imanje u luksuznom naselju. Ričard Gir iskeširao je 11 miliona evra za imanje u luksuznom naselju. Ričard Gir bio je miljenik žena širom sveta, njegovom šarmu retko koja žena je mogla da odoli. Nakon dva propala… »
Ričard Gir dao milione da bi bio komšija luki modriću: Legendarni glumac se seli u luksuzno naselje sa poznatim ličnostima
Kurir 05.05.2024
Legendarni holivudski glumac Ričard Gir, kupio je novu nekretninu u luksuznoj četvrti La Moraleha. Ovaj umetnik iskeširao je 11 miliona evra za nekretninu koja se nalazi u istoj četvrti kao i vila Luke Modrića. Prve komšije su poznate face Luksuzno… »
Vesti dana »

Evropski parlament usvojio rezoluciju o Srbiji: Na tapetu EXPO, „ćacilend“ i „zvučni top“
Nova ekonomija pre 2 satajoš 30 povezanih

Vučić obišao Milana Bogdanovića: "Uspešno je operisan, lekari su mu izvadili metak"
Telegraf pre 10 minutajoš 32 povezane

Student iz Pazara: Neverovatan doček u Čačku, te stvari nas pune energijom
N1 Info pre 4 satijoš 31 povezana