Povezane vesti

Pahor: Moja kandidatura u Briselu sledeće nedelje, imam ideje za dijalog Beograda i Prištine

Pahor: Moja kandidatura u Briselu sledeće nedelje, imam ideje za dijalog Beograda i Prištine

NIN pre 27 dana
Bivši predsednik Slovenije Borut Pahor najavio je danas da će njegova kancelarija i Ministarstvo spoljnih poslova najverovatnije naredne nedelje Briselu proslediti njegovu kandidaturu za mesto specijalnog izaslanika za dijalog Beograda i Prištine… »
Pahor: Moja kandidatura u Briselu sledeće nedelje, imam ideje za dijalog Beograda i Prištine

Pahor: Moja kandidatura u Briselu sledeće nedelje, imam ideje za dijalog Beograda i Prištine

RTV pre 27 dana
LJUBLJANA - Bivši predsednik Slovenije Borut Pahor najavio je danas da će njegova kancelarija i Ministarstvo spoljnih poslova najverovatnije naredne nedelje Briselu proslediti njegovu kandidaturu za mesto specijalnog izaslanika za dijalog Beograda i… »
Pahor: Imam ideju za nastavak dijaloga Beograda i Prištine

Pahor: Imam ideju za nastavak dijaloga Beograda i Prištine

N1 Info pre 27 dana
Bivši predsednik Slovenije Borut Pahor najavio je da će njegova kancelarija i Ministarstvo spoljnih poslova najverovatnije naredne nedelje Briselu proslediti njegovu kandidaturu za mesto specijalnog izaslanika za dijalog Beograda i Prištine. Pahor je u… »
Pahor se kandiduje za specijalnog izaslanika EU: Imam ideje da oživim razgovore Beograda i Prištine

Pahor se kandiduje za specijalnog izaslanika EU: Imam ideje da oživim razgovore Beograda i Prištine

RTS pre 27 dana
Nekadašnji predsednik Slovenije Borut Pahor najavio je da će njegova kancelarija i tamošnje Ministarstvo spoljnih poslova najverovatnije naredne nedelje Briselu proslediti njegovu kandidaturu za mesto specijalnog izaslanika za dijalog Beograda i… »
"Imam ideje da oživim razgovore Beograda i Prištine" Pahor se kandiduje za specijalnog izaslanika EU za dijalog

"Imam ideje da oživim razgovore Beograda i Prištine" Pahor se kandiduje za specijalnog izaslanika EU za dijalog

Kurir pre 27 dana
Nekadašnji predsednik Slovenije Borut Pahor najavio je da će njegova kancelarija i tamošnje Ministarstvo spoljnih poslova najverovatnije naredne nedelje Briselu proslediti njegovu kandidaturu za mesto specijalnog izaslanika za dijalog Beograda i… »
Pahor: Imam čitav niz ideja za unapređenje dijaloga Beograda i Prištine

Pahor: Imam čitav niz ideja za unapređenje dijaloga Beograda i Prištine

Euronews pre 27 dana
Bivši predsednik Slovenije Borut Pahor najavio je danas da će njegova kancelarija i Ministarstvo spoljnih poslova najverovatnije naredne nedelje Briselu proslediti njegovu kandidaturu za mesto specijalnog izaslanika za dijalog Beograda i Prištine… »

Vesti dana »