Povezane vesti

Ćerku je odvela na selo da bi živela sa zlatom! Gocin bivši muž o bolnoj temi: Teško sam podneo

Ćerku je odvela na selo da bi živela sa zlatom! Gocin bivši muž o bolnoj temi: Teško sam podneo

Mondo 06.05.2024
Bivši suprug Goce Božinovske, Rade Vučković, jednom prilikom otvoreno je govorio o bolnom periodu kada ga je pevačica napustila i njihovu ćerku ostavila kod svojih roditelja. Bivši suprug Goce Božinovske, Rade Vučković, jednom prilikom otvoreno… »
Pio je i maltretirao baku! Jelena o nasilju i Zoranu Šijanu: "Kad je umro, život joj krenuo u lepšem smeru"

Pio je i maltretirao baku! Jelena o nasilju i Zoranu Šijanu: "Kad je umro, život joj krenuo u lepšem smeru"

Mondo 06.05.2024
Jelena Vučković oglasila se nakon gostovanja u kom je pričajući o svom odrastanju zaplakala. Jelena Vučković oglasila se nakon gostovanja u kom je pričajući o svom odrastanju zaplakala. Ćerka Goce Božinovske koju je dobila u prvom braku s… »
"Pa i ja danas čuvam svoje unučiće!" Božinovska o ćerkinoj priči o teškom odrastanju: "Sve je imala!"

"Pa i ja danas čuvam svoje unučiće!" Božinovska o ćerkinoj priči o teškom odrastanju: "Sve je imala!"

Mondo 06.05.2024
Goca Božinovska komentarisala je nedavno gostvanje svoje ćerke Jelene Vučković u jednoj emisiji. Goca Božinovska komentarisala je nedavno gostvanje svoje ćerke Jelene Vučković u jednoj emisiji. Jelena Vučković, ćerka Goce Božinovske iz prvog… »
"Otišla od mene, odvela dete kod njenih i počela da živi sa Zlatom": Rade teško podneo Gocinu odluku o ćerki

"Otišla od mene, odvela dete kod njenih i počela da živi sa Zlatom": Rade teško podneo Gocinu odluku o ćerki

Telegraf 06.05.2024
Rade Vučković je teško podneo taj period, koji kako je istakao "želi da zaboravi" Pevačica Goca Božinovska i kompozitor Rade Vučković imaju ćerku Jelenu, koja je javno otvorila duša i prvi put javno iznela detalje svog odrastanja i detinjstva… »
Goca Božinovska za Kurir: Oglasila se pevačica nakon izjave ćerke da ju je ostavila sa 3 meseca, evo šta kaže o Jeleninim…

Goca Božinovska za Kurir: Oglasila se pevačica nakon izjave ćerke da ju je ostavila sa 3 meseca, evo šta kaže o Jeleninim…

Kurir 06.05.2024
Jelena Vučković, ćerka Goce Božinovske iz prvog braka sa Radetom Vučkovićem, progovorila je o svom detinjstvu i odrastanju sa bakom. Pevačica se kroz suze prisetila sela i otkrila da je kao beba sa tri meseca ostavljena kod bake, a da je roditelje… »
Obrazovana je i krije se od medija: Ovako izgleda druga ćerka Goce Božinovske, prava je lepotica!

Obrazovana je i krije se od medija: Ovako izgleda druga ćerka Goce Božinovske, prava je lepotica!

Telegraf 06.05.2024
Zorana je završila Fakultet za finasije i bankarstvo. Dvoje dece pevačice Goce Božinovske, Jelena Vučković koju ima iz braka sa kompozitorom Radetom Vučkovićem, i sin Mirko iz braka sa kik-bokserom Zoranom Šijanom neprestano su na meti medija i… »
"Moj život je krenuo u lepšem smeru kad je on umro" Jelena Vučković za Telegraf progovorila o nasilju i Šijanu

"Moj život je krenuo u lepšem smeru kad je on umro" Jelena Vučković za Telegraf progovorila o nasilju i Šijanu

Telegraf 06.05.2024
Ističe da bez obzira na sve, nije oskudevala, i da je Goca gotovo sve pare koje zaradi - slala njima tada u selo. Ćerka Goce Božinovske, pevačica Jelena Vučković nakon što je u jednoj emisiji u suzama pričala o svom detinjstvu, oglasila se za… »
Goca Božinovska nakon ćerkinog priznanja da su je ostavili kao bebu: "Razumem da je to boli, neće prežaliti.."

Goca Božinovska nakon ćerkinog priznanja da su je ostavili kao bebu: "Razumem da je to boli, neće prežaliti.."

Telegraf 06.05.2024
"Ona joj i dan danas održava grob, odnese joj sveže cveže, čak joj odnese i lekove koje je pila, toliko ju je volela. Nikada je neće prežaliti" - kaže Goca. Jelena Vučković, ćerka pevačice Goce Božinovske i Radeta Vučkovića, dala je otvorenu… »
"Sve je imala, sve što poželi" Goca Božinovska otkrila detalje iz detinjstva ćerke: Deda je voleo da popije, a Jelena...

"Sve je imala, sve što poželi" Goca Božinovska otkrila detalje iz detinjstva ćerke: Deda je voleo da popije, a Jelena...

Kurir 06.05.2024
Jelena Vučković gostojući u jednoj emisiji otkrila je detalje iz svog detinjstva, te se rasplakala i priznala da je odrasla sa bakom na selu. Kao bomba odjeknnula je vest da su je majka Goca Božinovska i Rade Vučković ostavili kao bebu od tri meseca… »
"Sa tri meseca sam ostavljena kod bake na selu" Ćerka Goce Božinovske u suzama: Nedostajala mi je majka, ali ne zameram joj

"Sa tri meseca sam ostavljena kod bake na selu" Ćerka Goce Božinovske u suzama: Nedostajala mi je majka, ali ne zameram joj

Kurir 06.05.2024
Jelena Vučković, ćerka Goce Božinovske iz prvog braka sa Radetom Vučkovićem, progovorila je o svom detinjstvu i odrastanju sa bakom. Jelena se kroz suze prisetila detinjstva i otkrila da ju je Goca kao malu ostavila na selu kod bake, koja se brinula… »
"U napuštenoj deci vidim malu sebe": Jelena Vučković se u suzama prisetila odrastanja i majke Goce!

"U napuštenoj deci vidim malu sebe": Jelena Vučković se u suzama prisetila odrastanja i majke Goce!

Mondo 06.05.2024
Jelena Vučković, ćerka Goce Božinovske iz prvog braka sa Radetom Vučkovićem, progovorila je o svom detinjstvu i odrastanju sa bakom. Jelena Vučković, ćerka Goce Božinovske iz prvog braka sa Radetom Vučkovićem, progovorila je o svom detinjstvu… »
Seka zgranuta potresnim priznanjima ćerke Goce Božinovske o detinjstvu, javno reagovala: "Pretužno..."

Seka zgranuta potresnim priznanjima ćerke Goce Božinovske o detinjstvu, javno reagovala: "Pretužno..."

Telegraf 06.05.2024
Na Jeleninu bolnu ispovest niko nije ostao ravnodušan. Pevačica Jelena Vučković ispričala je prvi put javno svoju tužnu i tešku životnu priču, na šta je reagovala i pevačica Seka Aleksić. Naime, kako je Jelena otkrila, njena majka pevačica… »
Prva izjava oca Jelene Vučković nakon što je rekla da su je Goca i on ostavili kao bebu: "To je istina"

Prva izjava oca Jelene Vučković nakon što je rekla da su je Goca i on ostavili kao bebu: "To je istina"

Telegraf 06.05.2024
Rade nije krio da je sve bilo kako je Jelena ispričala. Jelena Vučković, ćerka pevačice Goce Božinovske i Radeta Vučkovića, dala je otvorenu ispovest u kojoj je prvi put javno iznela detalje svog odrastanja i detinjstva. Jelena je ispričala kako… »
"Moja majka je moja baka, kod nje sam ostavljena kao beba od 3 meseca" Potresna ispovest ćerke Goce Božinovske

"Moja majka je moja baka, kod nje sam ostavljena kao beba od 3 meseca" Potresna ispovest ćerke Goce Božinovske

Telegraf 06.05.2024
Pevačica otvoreno govorila o baki, detinjstvu, ali i o odnosu sa roditeljima. Pevačica i ćerka Goce Božinovske, Jelena Vučković, govorila je o teškom detinjstvu odrastanju, te otkrila koliko su joj nedostajali roditelji. Jelena je nedavno… »
Ispovest Jelene Vučković šokirala javnost, ljudi oštro o Goci Božinovskoj: "Totalno razočaranje, sram je bilo"

Ispovest Jelene Vučković šokirala javnost, ljudi oštro o Goci Božinovskoj: "Totalno razočaranje, sram je bilo"

Telegraf 06.05.2024
Ovo je prvi put da Jelena javno iznosi detalje svog odrastanja. Jelena Vučković, ćerka pevačice Goce Božinovske, dala je otvorenu ispovest u kojoj je prvi put javno iznela detalje svog odrastanja i detinjstva. Ono o čemu većina ljudi ništa nije… »
Sa 3 meseca ostavljena kod bake, majku mesecima nije viđala: Šta je sve iznela u javnost ćerka Goce Božinovske

Sa 3 meseca ostavljena kod bake, majku mesecima nije viđala: Šta je sve iznela u javnost ćerka Goce Božinovske

Telegraf 06.05.2024
Jelenina ispovest šokirala je ljude. Jelena Vučković, ćerka Goce Božinovske i Radeta Vučkovića, prvi put je javno iznela kroz šta je sve prošla kao dete, rekavši da je kao beba ostavljena kod bake i da nije imala zaštitu onda kada joj bila… »

Vesti dana »