Povezane vesti

Noris pobedio u trci za Veliku nagradu Majamija

Noris pobedio u trci za Veliku nagradu Majamija

Radio 021 pre 26 dana
Vozač Meklarena Lando Noris ostvario je prvu pobedu u Formuli 1, pošto je bio najbrži u trci za Veliku nagradu Majamija. Noris je u 110. trci stigao do prve pobede u Formuli 1. Drugo mesto zauzeo je vozač Red Bula Maks Verstapen sa 7,612 sekundi… »
Lando Noris: Ponosan sam, konačno sam pobedio u Formuli 1

Lando Noris: Ponosan sam, konačno sam pobedio u Formuli 1

Politika pre 26 dana
MAJAMI – Vozač Meklarena Britanac Lando Noris izjavio je da je srećan zbog prve pobede u karijeri u šampionatu Formule jedan i dodao da je ponosan na svoj tim, prenosi Bi-Bi-Si (BBC). Noris je sinoć na Velikoj nagradi Majamija ostvario prvu pobedu u… »
Umesto s devojkom, slavio sa Trampom! Bivši predsednik SAD tvrdi da je Noris pobedio zbog njega

Umesto s devojkom, slavio sa Trampom! Bivši predsednik SAD tvrdi da je Noris pobedio zbog njega

Mondo pre 26 dana
Lando Noris je posle velike pobede u Majamiju dobio čestitke mnogih u "boksu", čak i od Donalda Trampa. S druge strane, njegove devojke Margaride nije bilo. Lando Noris je posle velike pobede u Majamiju dobio čestitke mnogih u "boksu", čak i od… »
Krije devojku jer je "ukrao" fudbalerima! Ko je lepotica Landa Norisa, bila u centru skandala zbog preljube!

Krije devojku jer je "ukrao" fudbalerima! Ko je lepotica Landa Norisa, bila u centru skandala zbog preljube!

Mondo pre 26 dana
Svi su čestitali Landu Norisu osim njegove devojke koja se nije oglašavala i koja vezu sa njim "krije". Svi su čestitali Landu Norisu osim njegove devojke koja se nije oglašavala i koja vezu sa njim "krije". Britanski vozač Lando Noris (24) ostvario… »
Konačna pobeda! Posle 110 trka Lando Noris trijumfovao u Majamiju

Konačna pobeda! Posle 110 trka Lando Noris trijumfovao u Majamiju

Dnevnik pre 26 dana
Vozač Formule 1 Lando Noris je posle 110 trka u konačno upisao pobedu u karijeri i tako donekle poremetio stanje u samom poretku vozača. Incident koji je u Majamiju izazvao Logan Sardžent poprilično je uticao na sam tok trke, a u takvom odnosu snage… »
Noris: Ljudi samo neka sumnjaju, pokazao sam im

Noris: Ljudi samo neka sumnjaju, pokazao sam im

Sport klub pre 26 dana
Britanski automobilista Lando Noris rekao je posle svog prvog trijumfa u karijeri, na Velikoj nagradi Majamija, da je dugo već bilo krajnje vreme da dođe do prvenca. Vozač Meklarena je slavio na ulicama Majamija pošto je na sjajan način profitirao od… »
Noris pobedio u trci za Veliku nagradu Majamija, prva pobeda u Formuli 1

Noris pobedio u trci za Veliku nagradu Majamija, prva pobeda u Formuli 1

Danas pre 26 dana
Vozač Meklarena Lando Noris ostvario je večeras prvu pobedu u Formuli 1, pošto je bio najbrži u trci za Veliku nagradu Majamija. Noris je u 110. trci stigao do prve pobede u Formuli 1. Drugo mesto zauzeo je vozač Red Bula Maks Verstapen sa 7,612… »
Noris: Bilo je vreme za prvu pobedu u Formuli 1

Noris: Bilo je vreme za prvu pobedu u Formuli 1

Sportski žurnal pre 26 dana
Drugoplasirani Ferstapen rekao je da je Noris zaslužio pobedu. Vozač Meklarena Lando Noris rekao je da je srećan zbog večerašnje prve pobede u karijeri u Formuli 1 i da je ponosan na svoju ekipu. - Bilo je i vreme za pobedu. Kakva trka. Dugo se ovo… »
Noris: Bilo je vreme za prvu pobedu

Noris: Bilo je vreme za prvu pobedu

B92 pre 26 dana
Vozač Meklarena Lando Noris rekao je da je srećan zbog prve pobede u karijeri u Formuli 1 i da je ponosan na svoju ekipu. Noris je u Majamiju ostvario prvi trijumf u karijeri u Formuli 1, ispred trostrukog uzastopnog svetskog šampiona Maksa Ferstapena… »
Formula ima novog šampiona! Vozač Meklarena Lando Noris u Majamiju stigao do prve pobede u Formuli 1

Formula ima novog šampiona! Vozač Meklarena Lando Noris u Majamiju stigao do prve pobede u Formuli 1

Večernje novosti pre 26 dana
Vozač Meklarena Lando Noris pobedio je večeras na trci za Veliku nagradu Majamija u Formuli 1. FOTO: EPA Britanac je došao do prve pobede u karijeri, u 110. TRCI, ispred aktuelnog šampiona Maksa Ferstapena iz Red Bula i vozača Ferarija Šarla… »
Ferstapen o Norisu: Neće mu ovo biti poslednja pobeda

Ferstapen o Norisu: Neće mu ovo biti poslednja pobeda

Sport klub pre 26 dana
Tek drugi put u 2024. godini Maks Ferstapen nije trijumfovao na nekoj od trka u šampionatu Formule 1. Holanđanin je u Australiji morao da odustane zbog problema sa končnicama (pobedio Karlos Sains), a u nedelju uveče u Majamiju je šampiona savladao… »

Vesti dana »