Povezane vesti

Nevena ostala bez šake Andrijana se pravila mrtva da je ne ubije: Potresna priča roditelja o pucnjavi u Duboni

Nevena ostala bez šake Andrijana se pravila mrtva da je ne ubije: Potresna priča roditelja o pucnjavi u Duboni

Telegraf 06.05.2024
Grupa mladih imala je sreću da preživi oružani napad Uroša Blažića, ali je taj događaj na njih ostavio teške, kako psihičke, tako i fizičke posledice. Devet osoba je ubijeno, a 12 povređeno u masovnoj pucnjavi koju je u noći 4. maja 2023… »
Baka Ružica sahranila dva unuka posle masakra u malom orašju: "Moj sin je sat vremena držao Marka u naručju, mislio je da…

Baka Ružica sahranila dva unuka posle masakra u malom orašju: "Moj sin je sat vremena držao Marka u naručju, mislio je da…

Kurir 06.05.2024
Taj monstrum mi je ubio dva unuka! Moja dva sina ostala su bez naslednika. Kako vreme prolazi, sve nam je teže i teže, kaže za Kurir Ružica Mitrović iz Malog Orašja kod Smedereva, baka Marka (18) i Petra Mitrovića (25), braće od stričeva, koje je… »
Forenzičari potvrdili svaki korak masakra u Malom Orašju i Duboni Optuženi Uroš Blažić uskoro pred sudijom

Forenzičari potvrdili svaki korak masakra u Malom Orašju i Duboni Optuženi Uroš Blažić uskoro pred sudijom

Dnevnik 06.05.2024
Juče smo obeležili i godišnjicu tragedije u Malom Orašju i Duboni, u kojoj je na najsvirepiji način ubijeno devetoro, a ranjeno mladih 12 ljudi. Najmlađa žrtva bio je četrnaestogodišnji Nikola, a najstarija dvadesetpetogodišnji Petar Mitrović… »
Ovo su sva veštačenja u slučaju masakra kod Mladenovca: Uroš Blažić uskoro na optuženičkoj klupi

Ovo su sva veštačenja u slučaju masakra kod Mladenovca: Uroš Blažić uskoro na optuženičkoj klupi

Telegraf 06.05.2024
Svaki trag pronađen u BLažićevom, ali i automobilu koji je ukrao poslat je na analizu. Nako što je 5. maja u ranim jutarnjim časovima u selu Vinjište kod Kragujevca uhapšen Uroš Blažić, koji je kasnije optužen za masovno ubistvo u selima Malo… »
"Pucao je dok je hodao, a onda im prilazio da ih overi": Policija u Duboni i Malom Orašju zatekla jeziv prizor

"Pucao je dok je hodao, a onda im prilazio da ih overi": Policija u Duboni i Malom Orašju zatekla jeziv prizor

Telegraf 06.05.2024
Uroš Blažić je u noći 4. maja pucao najpre u selu Malo Orašje, gde je ubio šest osoba, a potom i u selu Dubona, gde je ubio troje. Godinu dana prošlo je od stravičnog masovnog ubistva u selima Dubona i Malo Orašje. Prizori na dva lica mesta bili… »

Vesti dana »