Povezane vesti

"Volim i poštujem tradiciju" Viki Miljković otkrila kako se slavi Vaskrs u njenom domu, zbog ovoga se ne razlikuje od ostalih…

"Volim i poštujem tradiciju" Viki Miljković otkrila kako se slavi Vaskrs u njenom domu, zbog ovoga se ne razlikuje od ostalih…

Kurir 06.05.2024
Najveći hriščanski praznik Vaskrs danas se tradicionalno slavi u domovima širom zemlje, a Viki Miljković se posebno raduje i pripremi trpeze. Viki ne krije da u njenom domu vlada praznična atmosfera, i trudi se da maksimalno poštuje tradicije. - Od… »
"Postili smo ceo post, držim do tradicije" Viki Miljković zasukla rukave za Uskrs, otkrila šta je sve spremila sama za…

"Postili smo ceo post, držim do tradicije" Viki Miljković zasukla rukave za Uskrs, otkrila šta je sve spremila sama za…

Blic 06.05.2024
Pevačica Violeta Viki Miljković proslavila je sa svojom porodicom najradosniji hrišćanski praznik - Vaskrs. Ona je sada otkrila kako izgleda praznična atmosfera u njenom domu. - Od kad znam za sebe, još od kad sam bila dete bilo je tako i ja sada… »
"Niko nam nije ovde, deca su rasuta po svetu": Naša poznata pevačica otkrila da prazike provodi bez najmilijih: "Bilo je…

"Niko nam nije ovde, deca su rasuta po svetu": Naša poznata pevačica otkrila da prazike provodi bez najmilijih: "Bilo je…

Blic 06.05.2024
Pevačica Dragica Radosavljević Cakana otkrila je kako provodi Vaskrs i priznala da mnogo više poštuje običaje i tradiciju otkako je postala baka. - U poslednje vreme vodimo više računa o običajima na Veliki petak i Vaskrs. Otkako sam postala baka… »
"Od kako sam postala baka sve postalo je drugačije" Cakana otkrila detalje porodičnog duha za Vaskrs, evo koliko je jaja…

"Od kako sam postala baka sve postalo je drugačije" Cakana otkrila detalje porodičnog duha za Vaskrs, evo koliko je jaja…

Kurir 06.05.2024
Dragica Radosavljević Cakana u vaskršnjem intervjuu otkriva da se način na koji praznuje sa suprugom Nebojšom dosta promenio otkako je postala baka. - U poslednje vreme vodimo više računa o običajima na Veliki petak i Vaskrs. Otkako sam postala… »

Vesti dana »