Povezane vesti

Može li Pahor što nije mogao Lajčak ako je strategija Zapada - ista

Može li Pahor što nije mogao Lajčak ako je strategija Zapada - ista

Sputnik 06.05.2024
Za dijalog Beograda i Prištine nisu bitne personalne promene posrednika, već politika Zapada vezana za tu temu, ako se ona ne promeni nebitno je hoće li taj pregovarač EU biti Slovak Miroslav Lajčak ili Slovenac Borut Pahor, kažu sagovornici… »
Pahor: Moja kandidatura u Briselu sledeće nedelje, imam ideje za dijalog Beograda i Prištine

Pahor: Moja kandidatura u Briselu sledeće nedelje, imam ideje za dijalog Beograda i Prištine

Vesti online 06.05.2024
Bivši predsednik Slovenije Borut Pahor najavio je da će njegova kancelarija i Ministarstvo spoljnih poslova najverovatnije naredne nedelje Briselu proslediti njegovu kandidaturu za mesto specijalnog izaslanika za dijalog Beograda i Prištine. Pahor je u… »
Kandidatura stiže u Brisel, Pahor se sprema za specijalnog izaslanika za dijalog Beograda i Prištine

Kandidatura stiže u Brisel, Pahor se sprema za specijalnog izaslanika za dijalog Beograda i Prištine

Sputnik 06.05.2024
Bivši predsednik Slovenije Borut Pahor najavio je da će njegova kancelarija i Ministarstvo spoljnih poslova najverovatnije naredne nedelje Briselu proslediti njegovu kandidaturu za mesto specijalnog izaslanika za dijalog Beograda i Prištine. Pahor je… »

Vesti dana »