Povezane vesti

Isti ljudi, iste stranke – u Nišu više ne važi: „Krećemo na Đurđevdan, da aždaju skinemo s vlasti“

Isti ljudi, iste stranke – u Nišu više ne važi: „Krećemo na Đurđevdan, da aždaju skinemo s vlasti“

N1 Info 06.05.2024
Pokret Kreni-Promeni izlazi na lokalne izbore u Nišu. Time predizborna ponuda u ovom gradu na jugu postaje sve raznovrsnija. Opet ista lica, isti ljudi, opet iste stranke, na ovim lokalnim izborima u Nišu ne važi. Novinar Milan Zirojević o ponudi… »
„Isti ljudi, iste stranke“ u Nišu više ne važi: Nešto se pokrenulo, pa da aždaju skinemo s vlasti

„Isti ljudi, iste stranke“ u Nišu više ne važi: Nešto se pokrenulo, pa da aždaju skinemo s vlasti

Novi magazin 06.05.2024
Pokret Kreni-Promeni izlazi na lokalne izbore u Nišu. Time predizborna ponuda u ovom gradu na jugu postaje sve raznovrsnija. Opet ista lica, isti ljudi, opet iste stranke, na ovim lokalnim izborima u Nišu ne važi. Novinar Milan Zirojević o ponudi… »
Savo Manojlović i "Kreni promeni" izlaze na izbore i u Nišu: Nijedna promena ne može da se desi dok Nišlije ne ustanu

Savo Manojlović i "Kreni promeni" izlaze na izbore i u Nišu: Nijedna promena ne može da se desi dok Nišlije ne ustanu

Blic 06.05.2024
Pokret "Kreni promeni" čiji je lider Savo Manojlović izaći će na lokalne izbore i u Nišu, a nosilac liste biće Vladimir Stanimirović, sociolog i stručni saradnik na Fakultetu umetnosti u tom gradu. Nakon odluke da izađu na lokalne izbore u… »
Pokret Kreni-promeni izlazi na izbore u Nišu na listi „I ja sam Niš“

Pokret Kreni-promeni izlazi na izbore u Nišu na listi „I ja sam Niš“

N1 Info 06.05.2024
Pokret Kreni-promeni učestvovaće na izborima za odbornike Skupštine grada Niša, na listi koja će se zvati "I ja sam Niš", najavio je danas lider tog pokreta Savo Manojlović. Manojlović je na konferenciji za novinare u Nišu rekao da će nosilac… »
Pokret Kreni-promeni izlazi na izbore u Nišu na listi 'I ja sam Niš'

Pokret Kreni-promeni izlazi na izbore u Nišu na listi 'I ja sam Niš'

NIN 06.05.2024
Pokret Kreni-promeni učestvovaće na izborima za odbornike Skupštine grada Niša, na listi koja će se zvati "I ja sam Niš", najavio je danas lider tog pokreta Savo Manojlović. Manojlović je na konferenciji za novinare u Nišu rekao da će nosilac… »
Pokret Kreni-promeni izlazi na izbore u Nišu na listi ‘I ja sam Niš’

Pokret Kreni-promeni izlazi na izbore u Nišu na listi ‘I ja sam Niš’

Danas 06.05.2024
Pokret Kreni-promeni učestvovaće na izborima za odbornike Skupštine grada Niša, na listi koja će se zvati „I ja sam Niš“, najavio je danas lider tog pokreta Savo Manojlović. Manojlović je na konferenciji za novinare u Nišu rekao da će… »
Pokret Kreni-promeni izlazi na izbore u Nišu na listi “I ja sam Niš”

Pokret Kreni-promeni izlazi na izbore u Nišu na listi “I ja sam Niš”

Insajder 06.05.2024
Pokret Kreni-promeni učestvovaće na izborima za odbornike Skupštine grada Niša, na listi koja će se zvati "I ja sam Niš", najavio je u ponedeljak lider tog pokreta Savo Manojlović. Manojlović je na konferenciji za novinare u Nišu rekao da će… »
Pokret Kreni-promeni izlazi na izbore u Nišu na listi 'I ja sam Niš'

Pokret Kreni-promeni izlazi na izbore u Nišu na listi 'I ja sam Niš'

Novi magazin 06.05.2024
Pokret Kreni-promeni učestvovaće na izborima za odbornike Skupštine grada Niša, na listi koja će se zvati "I ja sam Niš", najavio je danas lider tog pokreta Savo Manojlović. Manojlović je na konferenciji za novinare u Nišu rekao da će nosilac… »
"Kreni-promeni" izlazi na izbore u Nišu

"Kreni-promeni" izlazi na izbore u Nišu

Južne vesti 06.05.2024
Organizacija "Kreni-promeni" učestvovaće na izborima u Nišu 2. juna, saopštili su danas. Nosilac liste “I ja sam Niš” biće uzbunjivač, sociolog i stručni saradnik na Fakultetu umetnosti u Nišu Vladimir Stanimirović. Lista "I ja sam Niš"… »

Vesti dana »