Povezane vesti

Severina o svom “filmiću”: Najgore mi je bilo kako će moji profesori da reaguju!

Severina o svom “filmiću”: Najgore mi je bilo kako će moji profesori da reaguju!

Vesti online 06.05.2024
Severina je govorila o “onom” filmu koji je dospeo do javnosti i uzdrmao ceo region. Severina se 2004. godine našla u centru regionalnog skandala, kada je do javnosti dospeo snimak s jahte, a kako je jednom prilikom izjavila ona je ubeđena da njen… »
Severina progovorila o svom "filmiću": Najgore je bilo kako će on reagovati, na majku sam kasnije pomislila

Severina progovorila o svom "filmiću": Najgore je bilo kako će on reagovati, na majku sam kasnije pomislila

Mondo 06.05.2024
Severina je govorila o "onom" filmu koji je dospeo do javnosti i uzdrmao ceo region. Severina je govorila o "onom" filmu koji je dospeo do javnosti i uzdrmao ceo region. Severina se 2004. godine našla u centru regionalnog skandala, kada je do javnosti… »
"Isuse, kako će moj razredni da reaguje"! Severina prvo pomislila na njega kada je izašao snimak: "Sanjam ga"

"Isuse, kako će moj razredni da reaguje"! Severina prvo pomislila na njega kada je izašao snimak: "Sanjam ga"

Telegraf 06.05.2024
"Početak mojih tridesetih je obeležio film", počela je pevačica. Hrvatska pevačica Severina Vučković je u "estradne vode uplovila" sa svega 18 godina i danas ima nebrojeno mnogo hitova. Sada je pevačica odgovarala na mnoga pitanja, pa se tako… »

Vesti dana »