Povezane vesti

Vedrana Rudan saopštila da ima rak

Vedrana Rudan saopštila da ima rak

Telegraf 06.05.2024
Hrvatska spisateljica Vedrana Rudan otkrila je danas da boluje od teške bolesti. Hrvatska spisateljica Vedrana Rudan otkrila je danas da boluje od teške bolesti. Ona je na svom blogu, u tekstu koji je objavila na svom blogu pod naslovom "Rak i ja"… »
Vedrana Rudan ima Rak Vest objavila na blogu: "Danas prestajem pisati jer ću se posvetiti lečenju"

Vedrana Rudan ima Rak Vest objavila na blogu: "Danas prestajem pisati jer ću se posvetiti lečenju"

Kurir 06.05.2024
Spisateljica Vedrana Rudan otkrila je danas da boluje od raka. U tekstu koji je objavila na svom blogu pod naslovom "Rak i ja" govorila je o svojoj borbi. U nastavku vam prenosimo ceo tekst: " Tisuću puta sam zamišljala trenutak, pisci imaju bujnu… »
Vedrana Rudan saopštila da je bolesna od raka Evo šta je napisala na svom blogu

Vedrana Rudan saopštila da je bolesna od raka Evo šta je napisala na svom blogu

Dnevnik 06.05.2024
Hrvatska spisateljica Vedrana Rudan otkrila je danas da boluje od teške bolesti. Ona je na svom blogu objavila da boluje od raka. -Drage moje, dragi moji! Hiljadu puta sam zamišljala trenutak, pisci imaju bujnu maštu, kako će to izgledati kad ti… »
Vedrana Rudan ima rak: "Nažalost, ne mogu vam reći hoću li umreti"

Vedrana Rudan ima rak: "Nažalost, ne mogu vam reći hoću li umreti"

Mondo 06.05.2024
Hrvatska spisateljica Vedrana Rudan otkrila je da boluje od teške bolesti. Hrvatska spisateljica Vedrana Rudan otkrila je da boluje od teške bolesti. Hrvatska spisateljica Vedrana Rudan na svom blogu je otkrila da boluje od teške bolesti. Obratila se… »
Vedrana Rudan ima Rak: Hrvatska književnica saopštila da boluje od opake bolesti

Vedrana Rudan ima Rak: Hrvatska književnica saopštila da boluje od opake bolesti

Večernje novosti 06.05.2024
KNjIŽEVNICA Vedrana Rudan otkrila je danas da boluje od teške bolesti. Foto Tanjug Ona je na svom blogu, u tekstu koji je objavila pod naslovom "Rak i ja", objavila da boluje od raka. -Drage moje, dragi moji! Hiljadu puta sam zamišljala trenutak, pisci… »

Vesti dana »