Povezane vesti

Uroš mi je dao pištolj i bombu! Drug ubice iz Mladenovca u tužilaštvu: "Pucao sam prasetu pravo u glavu"

Uroš mi je dao pištolj i bombu! Drug ubice iz Mladenovca u tužilaštvu: "Pucao sam prasetu pravo u glavu"

Mondo 06.05.2024
Drugovi Uroša Blažića, kao i bivša devojka, svedočili su u tužilaštvu i istakli da su i ranije kod njega videli oružje. Drugovi Uroša Blažića, kao i bivša devojka, svedočili su u tužilaštvu i istakli da su i ranije kod njega videli oružje… »
"Uroš se hvalio pištoljem": Blažićevi drugovi pričali o oružju, devojka rekla da ga je držao pod jastukom

"Uroš se hvalio pištoljem": Blažićevi drugovi pričali o oružju, devojka rekla da ga je držao pod jastukom

Telegraf 06.05.2024
Blažićevi drugovi, kao i bivša devojka, svedočili su u tužilaštvu i istakli da su i ranije kod njega videli oružje. Prošlo je godinu dana od kada je Uroš Blažić počinio masovno ubistvo u selima Dubona i Malo Orašje. Početak suđenja se… »
Moj sin nije problematičan! Majke ubice iz Mladenovca govorila o masakru i napadu na policajca

Moj sin nije problematičan! Majke ubice iz Mladenovca govorila o masakru i napadu na policajca

Mondo 06.05.2024
Majka Uroša Blažića svedočila je o masakru koji je počinio njen sin. Majka Uroša Blažića svedočila je o masakru koji je počinio njen sin. U masakru u Malom Orašju i Duboni 4. maja 2023. godine, Uroš Blažić je ubio devet i ranio 12 osoba, u… »
Blažićeva majka u tužilaštvu govorila o sinu: Rekla da nije problematičan, pa pričala kako je udario policajca

Blažićeva majka u tužilaštvu govorila o sinu: Rekla da nije problematičan, pa pričala kako je udario policajca

Telegraf 06.05.2024
Majka Uroša Blažića je svedočila u tužilaštvu, iako je imala pravo da svedočenje odbije jer su joj optuženi najbliži srodnici. Majka Uroša Blažića, osumnjičenog za masovno ubistvo u selima Dubona i Malo Orašje, Biljana Blažić, tokom… »

Vesti dana »