Povezane vesti

Severina ponovo na sudu: Ja sam glavni kriminalac u državi

Severina ponovo na sudu: Ja sam glavni kriminalac u državi

N1 Info 06.05.2024
Pevačica Severina Vučković pojavila se danas u Opštinskom kaznenom sudu u Zagrebu zbog nastavka suđenja s Gordanom Buljan Flander, bivšom direktorkom Poliklinike za zaštitu dece i mladih tog grada, te Ljiljanom Klinger, direktorkom sinovljeve… »
Severina Vučković se oglasila nakon ročišta: "I sutra mi sude zbog ljubavi lude" FOTO

Severina Vučković se oglasila nakon ročišta: "I sutra mi sude zbog ljubavi lude" FOTO

B92 06.05.2024
Severina je danas bila na ročištu na Opštinskom kaznenom sudu u Zagrebu. Došla je sa svojom advokaticom, a razlog suđenja su dva krivična dela "nametljivog ponašanja" prema direktorki Osnovne škole Ljiljani Klinger i bivšoj direktorki Poliklinike… »
(FOTO) Severina ponovo na sudu: Tužilaštvo traži uslovnu kaznu od 10 meseci za pevačicu

(FOTO) Severina ponovo na sudu: Tužilaštvo traži uslovnu kaznu od 10 meseci za pevačicu

Nova 06.05.2024
Pevačica Severina Vučković pojavila se danas u crnom od glave do pete, ali dobro raspoložena, u Opštinskom kaznenom sudu u Zagrebu zbog nastavka suđenja s Gordanom Buljan Flander, bivšom direktorkom Poliklinike za zaštitu dece i mladih tog grada… »

Vesti dana »