Povezane vesti

Nikola Rokvić podelio fotografiju iz manastira, pa otkrio da li će da se zamonaši: „Ja sam izabrao svoj put“

Nikola Rokvić podelio fotografiju iz manastira, pa otkrio da li će da se zamonaši: „Ja sam izabrao svoj put“

Nova 07.05.2024
Pevač Nikola Rokvić pre 16 dana krenuo je peške iz Srbije ka Grčkoj do Egine, kako bi prikupio sredstva za pomoć dečijoj onkologiji. Kako su pisali mediji ranije, pevač je navodno razmišljao da se zamonaši, a Nikola Rokvić je sada progovorio o… »
Nikola Rokvić podelio emotivnu fotografiju, usledio odmah Bojanin odgovor (FOTO)

Nikola Rokvić podelio emotivnu fotografiju, usledio odmah Bojanin odgovor (FOTO)

Svet plus 07.05.2024
Nikola Rokvić, pre 16 dana kreuo je peške put Grčke kako bi u svojoj humanitarnoj misiji prikupio sredstva za dečju onkologiju. Popularni pevač sada se već nalazi na pola puta, a ukupno treba da prepešači 1.060 km, kako bi stigao do manastira… »
"Na današnji dan, pre 8 godina" Rokvić objavio fotografiju iz manastira, otkrio da li će se zamonašiti: Zakleo sam se na…

"Na današnji dan, pre 8 godina" Rokvić objavio fotografiju iz manastira, otkrio da li će se zamonašiti: Zakleo sam se na…

Kurir 07.05.2024
Prošlo je 16 dana otkako je pevač Nikola Rokvić iz Srbije krenuo pešaka put Grčke do Egine, kako bi prikupio sredstva za pomoć dečijoj onkologiji. Kako su pisali domaći mediji ranije, pevač je navodno razmišljao da se zamonaši, a on je… »
Nikola Rokvić otkrio da li će se zamonašiti, pa podelio slike sa suprugom iz manastira Mileševa: "Ja sam izabrao put"

Nikola Rokvić otkrio da li će se zamonašiti, pa podelio slike sa suprugom iz manastira Mileševa: "Ja sam izabrao put"

Blic 07.05.2024
Prošlo je 16 dana otkako je pevač Nikola Rokvić iz Srbije krenuo pešaka put Grčke do Egine, kako bi prikupio sredstva za pomoć dečijoj onkologiji. Kako su pisali domaći mediji ranije, pevač je navodno razmišljao da se zamonaši, a on je… »
(Foto) Nikola Rokvić prešao 510 kilometara: Saopštio važnu vest! Evo koliko para su skupili za 15 dana: "Izgurasmo…

(Foto) Nikola Rokvić prešao 510 kilometara: Saopštio važnu vest! Evo koliko para su skupili za 15 dana: "Izgurasmo…

Blic 06.05.2024
Pre 15 dana, pevač Nikola Rokvić krenuo je pešaka put Atine, do manastira Egine, kako bi prikupio sredstva za pomoć dečijoj onkologiji. Rokvić se svakodnevno oglašava na svom Instagram profilu, a sada je otkrio koliko su para skupili. - Prvih 15… »

Vesti dana »