Povezane vesti

Oglasila se Marija Šerifović: Poslala snažnu poruku Teya Dori FOTO

Oglasila se Marija Šerifović: Poslala snažnu poruku Teya Dori FOTO

B92 07.05.2024
Večeras se održava prvo polufinale Evrovizije, a naša predstavnica Teya Dora nasupiće pod rednim brojem dva. Tim povodom oglasila se i Marija Šerifović. Za sada, jedina srpska pobednica na Evroviziji, Marija Šerifović, poslala je poruku podrške… »
Ovogodišnju Evroviziju prati strah od nereda zbog sukoba Izraela i Palestine: Izraelska predstavnica na Evroviziji ne sme da…

Ovogodišnju Evroviziju prati strah od nereda zbog sukoba Izraela i Palestine: Izraelska predstavnica na Evroviziji ne sme da…

Nova 07.05.2024
Aktuelni rat Bliskom istoku i izraelsko-palestinski sukobi u Pojasu Gaze odražili su se i na najveći muzički događaj, Evroviziju, te se u toku evrovizijske nedelje, kada će evropska publika pratiti polufinalne večeri i veliko finale 11. maja… »
Evrovizija 2024: Ko prolazi u finale? (ANKETA)

Evrovizija 2024: Ko prolazi u finale? (ANKETA)

Danas 07.05.2024
Evrovizija kuca na vrata i večeras pratimo prvo polufinale i navijamo za Teja Doru, koja će nastupiti pod rednim brojem 2. Kao i uvek kada je Evrovizija u pitanju, prave se razna predviđanja i kvote ko je favorit i ko će proći dalje u finale. Da… »
Teya Dora za Nova.rs uživo iz Malmea pred Evroviziju: „Volela bih da me ljudi upamte po poruci mira koju šaljem kroz…

Teya Dora za Nova.rs uživo iz Malmea pred Evroviziju: „Volela bih da me ljudi upamte po poruci mira koju šaljem kroz…

Nova 07.05.2024
Teya Dora, ovogodišnja predstavnica Srbije na pesmi Evrovizije u Malmeu, Švedskoj, dala je ekskluzivni intervju za Nova.rs iz arene, uoči svog nastupa na prvoj polufinalnoj večeri Evrovizije. „Najzadovoljnija sam do sada. Usvojili su nam neke želje… »
Marija Šerifović - Najmlađa pobednica Evrovizije!

Marija Šerifović - Najmlađa pobednica Evrovizije!

Svet plus 07.05.2024
Večeras se u Malmeu održava prvo polufinalno veče Evrovizije 2024 u kome će naša predstavnica Teya Dora, nastupiti pod rednim brojem 2. Jedno od najprestižnijih evropskih takmičenja, uvek je privlačilo pažnju umetnika. Jugoslavija, Srbija i Crna… »
"Nešto mi se baš probudilo u glavi": Teya Dora se oglasila iz Malmea pred nastup na Evroviziji!

"Nešto mi se baš probudilo u glavi": Teya Dora se oglasila iz Malmea pred nastup na Evroviziji!

Mondo 07.05.2024
Teya Dora, ovogodišnja predstavnica Srbije na pesmi Evrovizije u Malmeu, Švedskoj, oglasila se uoči svog nastupa na prvoj polufinalnoj večeri Evrovizije. Teya Dora, ovogodišnja predstavnica Srbije na pesmi Evrovizije u Malmeu, Švedskoj, oglasila se… »
Večeras prvo polufinale Evrovizije: Spisak svih takmičara, evo koja nastupa Srbija

Večeras prvo polufinale Evrovizije: Spisak svih takmičara, evo koja nastupa Srbija

Večernje novosti 07.05.2024
NAJVEĆE muzičko takmičenje "Evrovizija" održaće se ove godine u Malmeu, a na 68. Evroviziji Srbiju će predstavljati Teja Dora sa pesmom "Ramonda". Foto: Tanjug/AP Svi ljubitelji prestižnog takmičenja Evrosong spremili su telefone za glasanje i… »
Večeras prvo polufinale Pesme Evrovizije – Teja Dora peva za Srbiju

Večeras prvo polufinale Pesme Evrovizije – Teja Dora peva za Srbiju

RTS 07.05.2024
U Malmeu večeras počinje Pesma Evrovizije. U prvoj polufinalnoj večeri nadmetaće se takmičari iz 15 zemalja. Među njima je i predstavnica Srbije Teja Dora koja će izvesti pesmu "Ramonda". Direktan prenos pratite na RTS 1 od 21 čas, RTS Svet, RTS… »
Evrovizija 2024: Lorin nastupa u finalu

Evrovizija 2024: Lorin nastupa u finalu

Danas 07.05.2024
Evrovizija počinje večeras, a Lorin, prošlogodišnja pobednica, našla se na listi onih koji će nastupiti van takmičarskog dela. Lorin je prošle godine drugi put pobedila kao predstavnica Švedske, a sada će se vratiti kao gošća. Ona je svojim… »
Evrovizija 2024: Ovo je program za prvo polufinale

Evrovizija 2024: Ovo je program za prvo polufinale

Danas 07.05.2024
Evrovizija 2024 počinje večeras, kada ćemo čuti 15 pesama, od kojih će 10 proći u finale koje se odigrava u subotu. Ovogodišnja, 68. po redu Evrovizija, počinje večeras u 21h iz Malme Arene u Švedskoj, a direktan prenos biće na RTS 1, RTS Svet… »
"Neke stvari mi se nisu svidele, na kraju su uslišili naše žalbe" Teya Dora otkrila sa čime se suočila pred početak…

"Neke stvari mi se nisu svidele, na kraju su uslišili naše žalbe" Teya Dora otkrila sa čime se suočila pred početak…

Blic 07.05.2024
U prvoj polufinalnoj večeri na Evroviziji 2024, predstaviće se naša predstavnica Teya Dora sa pesmom "Ramonda" pod rednim brojem 2. Teya Dora je pre samo polufinale otkrila kakva atmosfera vlada u Malmeu. - Prezadovoljna sam. Neke stvari mi se nisu… »
Pred Teya Dorin nastup na Evroviziji 2024 oglasila se Breskvica: Izmakla joj pobeda na Beoviziji, a njena poruka je jasna

Pred Teya Dorin nastup na Evroviziji 2024 oglasila se Breskvica: Izmakla joj pobeda na Beoviziji, a njena poruka je jasna

Blic 07.05.2024
Večeras u prvom polufinalu Evrovizije 2024 nastupa Teya Dora sa pesmom "Ramonda", a Anđela Ignjatović Breskvica joj je pružila podršku. Naime, Brskvica se oglasila pred prvo polufinalno veče Evrovizije 2024, i poželela sreću srpskoj predstavnici… »
Ko je predstavnik Hrvatske na Evroviziji 2024 koji važi za favorita: Pevanje mu nije jedino zanimanje, ima uspešnu devojku, a…

Ko je predstavnik Hrvatske na Evroviziji 2024 koji važi za favorita: Pevanje mu nije jedino zanimanje, ima uspešnu devojku, a…

Blic 07.05.2024
Evrovizija 2024 počinje večeras u Malmeu u Švedskoj, a u prvom polufinalu će se predstaviti naša predstavnica Teya Dora pod rednim brojem 2. Za jednog od najvećeg favorita na Evroviziji 2024 važi predstavnik iz Hrvatske, Baby Lasagna sa pesmom "Rim… »
Evrovizija 2024: Evo kada se emituje i gde, ko učestvuje u prvom polufinalu i pod kojim rednim brojem nastupa Teya Dora

Evrovizija 2024: Evo kada se emituje i gde, ko učestvuje u prvom polufinalu i pod kojim rednim brojem nastupa Teya Dora

Blic 07.05.2024
Večeras se održava prvo polufinale Evrovizije 2024 u Malmeu u Švedskoj, gde će se srpska predstavnica Teya Dora sa pesmom "Ramonda", predstaviti pod rednim brojem 2. Prvo polufinale održava se večeras, drugi deo takmičenja u četvrtak, dok je… »
Večeras je prvo polufinale Evrovizije: Ovo je spisak svih takmičara, a evo pod kojim brojem natupa Srbija

Večeras je prvo polufinale Evrovizije: Ovo je spisak svih takmičara, a evo pod kojim brojem natupa Srbija

Mondo 07.05.2024
Najveće muzičko takmičenje "Eurovizija" održaće se ove godine u Malmeu, a na 68. Evroviziji Srbiju će predstavljati Teya Dora sa pesmom "Ramonda". Najveće muzičko takmičenje "Eurovizija" održaće se ove godine u Malmeu, a na 68. Evroviziji… »
Večeras prvo polufinale Evrovizije: Nastupaju i Teja Dora i Bejbi Lazanja

Večeras prvo polufinale Evrovizije: Nastupaju i Teja Dora i Bejbi Lazanja

Radio 021 07.05.2024
Prvo polufinale Evrovizije održaće se večeras u Malmeu, a za prolazak u finale bori se 15 zemalja uključujući Srbiju. Srpska predstavnica Teja Dora nastupiće druga, dok predstavnik Hrvatske Bejbi Lazanja koji je prema kladionicama najveći favorit… »
Večeras na Evroviziji nastupaju Srbija, Hrvatska i Slovenija: Sve što treba da znate o prvoj polufinalnoj večeri u Malmeu

Večeras na Evroviziji nastupaju Srbija, Hrvatska i Slovenija: Sve što treba da znate o prvoj polufinalnoj večeri u Malmeu

Nova 07.05.2024
U švedskom gradu Malmeu počinje Pesma Evrovizije. Za titulu najbolje pesme Evrope takmiče se predstavnici iz 37 zemalja. Među njima je i Srbija koju u prvom polufinalu predstavlja Teja Dora sa pesmom "Ramonda". Prvo polufinale održava se večeras… »
Evrovizija 2024: Zdravko Čolić prvi pružio podršku Teya Dori! (FOTO)

Evrovizija 2024: Zdravko Čolić prvi pružio podršku Teya Dori! (FOTO)

Svet plus 07.05.2024
Večeras, 7. maja od 21h u Malemu se održava prvo polufinalno veče Evrovozije 2024, a naša predstavnica Teya Dora, nastupiće pod rednim brojem 2 sa pesmom "Ramonda". S obzirom da iz naše zemlje glasanje nije dozvoljeno za našeg predstavnika, za Teya… »
"Niko me nije obavestio, ne mogu da verujem" Teya Dora se pred Evroviziju oglasila zbog poteza zdravka čolića - srpska…

"Niko me nije obavestio, ne mogu da verujem" Teya Dora se pred Evroviziju oglasila zbog poteza zdravka čolića - srpska…

Blic 06.05.2024
Najveća muzička zvezda na Balkanu Zdravko Čolić (72) oglasio se danas na Instagramu povodom učešća Teya Dore na "Evroviziji". Zdravko je u toku dana pozvao sve da glasaju za srpsku predstavnicu, a ovakve apele, inače, izbegava da upućuje putem… »
Ekskluzivno za "Blic": Teya Dora noć pred polufinale Evrovizije: "Priznajem, plašila sam se kad sam došla", evo da li je…

Ekskluzivno za "Blic": Teya Dora noć pred polufinale Evrovizije: "Priznajem, plašila sam se kad sam došla", evo da li je…

Blic 06.05.2024
Pevačica Teodora Pavlovska, poznata po nadimku Teya Dora, predstavlja Srbiju na ovogodišnjoj "Evroviziji" u Malmeu. Teya Dora je ekskluzivno za "Blic" otkrila utiske sa današnje probe, koja je održana samo dan pred prvo polufinale, u kom ona nastupa… »

Vesti dana »