Povezane vesti

Nađ pred Napredak otkrio zašto se na teren vratio Saničanin: Možda zaigra igrač koji je van tima cele sezone

Nađ pred Napredak otkrio zašto se na teren vratio Saničanin: Možda zaigra igrač koji je van tima cele sezone

Telegraf 07.05.2024
U sredu sledi gostovanje u Kruševcu. Fudbaleri Partizana u sredu od 16 časova gostuju ekipi Napretka na stadionu "Mladost" u Kruševcu u okviru četvrtog kola plej-ofa Superlige Srbije. U istom terminu igraće i direktan rival u borbi za drugo mesto TSC… »
„Nadamo se bodu ili tri protiv Partizana“ (VIDEO)

„Nadamo se bodu ili tri protiv Partizana“ (VIDEO)

Sport klub 07.05.2024
Fudbaleri Napretka u sredu na stadionu Mladost dočekuju tim Partizana. Crno-beli su u katastrofalnoj seriji od čak pet uzastopnih poraza (četiri u Superligi), ali u Kruševcu su svesni snage crno-belih. SUPERLIGA SRBIJE NA SPORT KLUBU Pazarci slavili u… »
Nađ o lapsusu posle meča sa Vojvodinom (VIDEO)

Nađ o lapsusu posle meča sa Vojvodinom (VIDEO)

Sport klub 07.05.2024
Fudbaleri Partizana posle pet uzastopnih poraza u svim takmičenjima u sredu gostuju ekipi Napretka u Kruševcu. SUPERLIGA SRBIJE NA SPORT KLUBU Pazarci slavili u Beogradu, IMT promašio jedanaesterac Raspored Super lige: Plej-of u nedelju, plej-aut dan… »
Prvi susret Nađa i Duljaja posle neslavnog rastanka: Gospodsko pomirenje u interesu Partizana

Prvi susret Nađa i Duljaja posle neslavnog rastanka: Gospodsko pomirenje u interesu Partizana

Danas 07.05.2024
Slučajan susret u pre podnevnim časovima na stadionu Partizana nije promakao novinarima koji su prisustvovali pres konferenciji na kojoj je Albert Nađ odgovarao na pitanja, uoči sutrašnjeg gostovanja Napretku iz Kruševca (16.00). Odnos ispunjen… »
Nađ: Moramo da počnemo da pobeđujemo da bismo zadržali drugo mesto

Nađ: Moramo da počnemo da pobeđujemo da bismo zadržali drugo mesto

Politika 07.05.2024
Trener fudbalera Partizana Albert Nađ izjavio je danas da „crno-beli” moraju da počnu da pobeđuju da bi zadržali drugo mesto u Superligi Srbije, koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona. Fudbaleri Partizana gostovaće sutra od 16 časova ekipi… »
Nađ otkrio šta je osnovni problem Partizana, govorio o lapsusu, Napretku, Vojvodini... (video)

Nađ otkrio šta je osnovni problem Partizana, govorio o lapsusu, Napretku, Vojvodini... (video)

Sportski žurnal 07.05.2024
Stateg crno-belih naglasio da ekipa mora da počne da pobeđuje da bi zadržala drugo mesto. Trener Partizana Albert Nađ izjavio je danas da crno-beli moraju da počnu da pobeđuju da bi zadržali drugo mesto u Superligi Srbije, koje vodi u kvalifikacije… »
"Bio je lapsus" Albert Nađ morao da se izvinjava zbog pređašnje izjave pred meč sa Napretkom

"Bio je lapsus" Albert Nađ morao da se izvinjava zbog pređašnje izjave pred meč sa Napretkom

Večernje novosti 07.05.2024
Trener fudbalera Partizana Albert Nađ izjavio je danas da "crno-beli" moraju da počnu da pobeđuju da bi zadržali drugo mesto u Superligi Srbije, koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona. Foto arhiva Fudbaleri Partizana gostovaće sutra od 16… »
Albert Nađ: Napravio sam lapsus, jedno sam rekao a drugo mislio

Albert Nađ: Napravio sam lapsus, jedno sam rekao a drugo mislio

Danas 07.05.2024
Šef struke cPartizana želeo da pojasni svoje stavove uoči veoma bitnog gostovanja Napretku u Kruševcu. Za Nađa bi sutrašnji meč sa Napretkom (16.00) mogao da bude treća sreća, s obzirom na to da je prve dve utakmice izgubio kao šef struke… »
Nađ detaljno o Saldanji, Nathu, Saničaninu, Pavloviću, Gohu... Šta Partizan mora da promeni?

Nađ detaljno o Saldanji, Nathu, Saničaninu, Pavloviću, Gohu... Šta Partizan mora da promeni?

Sportske.net 07.05.2024
Dan pred utakmicu protiv Napretka u Kruševcu (sreda, 16h), trener Partizana Albert Nađ je detaljno govorio o problemima u igri crno-belih, načinima da se oni reše i da ekipa izađe iz serije poraza. Njkegov debi u ulozi šefa struke je prošao… »
Nađ o izjavi koja je razljutila partizanovce: Evo šta je trener Partizana hteo da kaže nakon meča sa Vojvodinom! (video)

Nađ o izjavi koja je razljutila partizanovce: Evo šta je trener Partizana hteo da kaže nakon meča sa Vojvodinom! (video)

Hot sport 07.05.2024
Njegova izjava posle poraza od Vojvodine je prilično naljutila sve navijače Partizana! Fudbaleri Partizana su u nezavidnoj situaciji, nakon niza od pet uzastopnih poraza koje će pokušati da prekinu sutra u Kruševcu. Na konferenciji za medije pred… »
Nađ: Misli brže i pobeđuj, takav mora da bude Partizan

Nađ: Misli brže i pobeđuj, takav mora da bude Partizan

Sport klub 07.05.2024
Partizan i dalje traži sebe, dani neumitno promiču. Svega četiri kola pre superligaškog fajronta, vreme je za buđenje. Tako barem očekuju ponovo duboko razočarani navijači crno-belih. Šef struke Albert Nađ, ipak, svestan delikatnosti trenutka… »
"Mislio sam jedno, rekao nešto drugo!" Trener Partizana priznao grešku posle prvog meča!

"Mislio sam jedno, rekao nešto drugo!" Trener Partizana priznao grešku posle prvog meča!

Mondo 07.05.2024
Novi trener Partizana Albert Nađ pogrešno je izrazio. Novi trener Partizana Albert Nađ pogrešno je izrazio. Fudbalski klub Partizan nalazi se u nizu od pet uzastopnih poraza, od čega su četiri u Supelrigi Srbije. Crno-beli su u međuvremenu… »
Nađ pred gostovanje Napretku: Nisam priželjkivao takav debi

Nađ pred gostovanje Napretku: Nisam priželjkivao takav debi

B92 07.05.2024
Pet poraza u nizu, fudbaleri Partrizana odavno nisu imali tako lošu seriju. U sredu od 16 časova očekuje ih novo gostovanje u plej-ofu Superlige, a protivnik je Napredak iz kruševca. Novinarima se uoči puta u Kruševac obratio trener Partizana Albert… »
Albert Nađ pred napredak: Pobede su najbolji način da se izađe iz krize! Trener crno-belih poziva na oprez u Kruševcu!

Albert Nađ pred napredak: Pobede su najbolji način da se izađe iz krize! Trener crno-belih poziva na oprez u Kruševcu!

Kurir 07.05.2024
Fudbaleri Partizana nastavljaju takmičenje u okviru Superlige Srbije na gostovanju u Kruševcu ekipi Napretka. Duel se igra sutra od 16.00, a dan pred meč trener Partizana Albert Nađ održao je konferenciju, na kojoj je govorio o predstojećem duelu sa… »
Nađ objasnio eksplozivnu izjavu: Bio je lapsus!

Nađ objasnio eksplozivnu izjavu: Bio je lapsus!

B92 07.05.2024
Albert Nađ neće po dobrom pamtiti debi sa Vojvodinom, ali nema vremena za osvrtanje na taj susret. U sredu od 16 časova, Partizan gostuje Napretku u Kruševcu i Nađ je naglasio da jedino pobedom igrači mogu da izbrišu negativan utisak sa prošlog… »
Nađ objasnio svoju izjavu koja je zapalila Srbiju! "Napravio sam lapsus, mislio sam na jednu stvar, a rekao nešto sasvim…

Nađ objasnio svoju izjavu koja je zapalila Srbiju! "Napravio sam lapsus, mislio sam na jednu stvar, a rekao nešto sasvim…

Kurir 07.05.2024
Fudbaleri Partizana nalaze se u katastrofalnoj situaciji, ostvarili su niz od pet uzastopnih poraza koji će pokušati sutra u Kruševcu da prekinu. Na konferenciji za medije pred meč sa Napretkom, novinarima se obratio šef stručnog štaba Partizana… »
Nađ se pravda za izjavu o ambicijama Partizana: "Napravio sam lapsus, mislio sam jedno i rekao drugo"

Nađ se pravda za izjavu o ambicijama Partizana: "Napravio sam lapsus, mislio sam jedno i rekao drugo"

Telegraf 07.05.2024
Pokušao je da ispravi grešku koju je napravio prilikom prethodne izjave. Fudbaleri Partizana putuju u Kruševac kako bi prekinuli niz od pet uzastopnih poraza ovog proleća protiv ekipe Napretka. Pre utakmice, novi trener Albert Nađ objašnjava svoju… »

Vesti dana »