Povezane vesti

"Sin me pitao jesam li varala Olivera s Jurićem" Milena otkrila što niste znali: Oliver je bio otac mog školskog druga…

"Sin me pitao jesam li varala Olivera s Jurićem" Milena otkrila što niste znali: Oliver je bio otac mog školskog druga…

Kurir 07.05.2024
Državna sekretarka u Ministarstvu turizma i omladine, Milena Popović već neko vreme uživa u ljubavi sa Igorom Jurićem, a sad je progovorila o njihovoj vezi i osudama. Naime, Milena Popović kaže da je ne zanimaju negativni komentari, već je… »
"Pitao me da li sam varala njegovog tatu sa njim": Milena otkrila tajnu - Bio je otac mog školskog druga!

"Pitao me da li sam varala njegovog tatu sa njim": Milena otkrila tajnu - Bio je otac mog školskog druga!

Mondo 07.05.2024
Ispovest Milene Popović u podkastu "Na liniji života sa Nemanjom Vujičićem" otkrila je šta bi rekla ubicama Olivera Ivanovića, progovorila je o svom životu nakon Oliverovog ubistva, ali i zbog čega njeni nisu bili za njenu vezu sa njim. Ispovest… »
"Pitao me je da li sam varala njegovog oca sa Igorom": Milena o reakciji sina Bogdana na njenu vezu sa Jurićem

"Pitao me je da li sam varala njegovog oca sa Igorom": Milena o reakciji sina Bogdana na njenu vezu sa Jurićem

Telegraf 07.05.2024
Milena je otkrila kako je sinu saopštila da je u vezi sa Igorom, a zatim i kako je on reagovao. Državna sekretarka u Ministarstvu turizma i omladine, Milena Popović već neko vreme uživa u ljubavi sa Igorom Jurićem, a sada je progovorila o njihovoj… »
"Sin me je pitao da li sam varala Olivera sa Igorom Jurićem": Milena Popović otkrila kako je reagovao njen naslednik na njenu…

"Sin me je pitao da li sam varala Olivera sa Igorom Jurićem": Milena Popović otkrila kako je reagovao njen naslednik na njenu…

Blic 07.05.2024
Državna sekretarka u Ministarstvu turizma i omladine, Milena Popović već neko vreme uživa u ljubavi sa Igorom Jurićem, a sada je progovorila o njihovoj vezi i osudama. Naime, Milena Popović kaže da je ne zanimaju negativni komentari, već je… »

Vesti dana »